Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie
(29-08-2013, 11:39)Tratata napisał(a): Dzięki. To cenna informacja, że poczta pracuje do 15.30. Myślałam, że w automatach nie dostanę biletu 72-godzinnego, ale jeśli tak, to fajnie.

Pod warunkiem ze ow automat bedzie czynny bo z tym bywa roznie ... Ja przylatuje o 23 i dla mnie najlepsze rozwiazanie to dostac sie na stacje Ferihegy skad o 23.40 mam pociag na Nyugati a z Nyugati to juz jakies 300 m z buta do hostelu ...
Odpowiedz
Witam, czy mógł by mi ktoś doradzić jak najszybciej dostać się ze stacji Budapeszt deli w okolice ulicy cházár andrás, a stamtąd do vidmaparku? Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
www.utazastervezo.bkv.hu/tervezo/index.php?lng=eng


Skorzystaj z tego
Odpowiedz
(30-08-2013, 21:54)radek napisał(a): www.utazastervezo.bkv.hu/tervezo/index.php?lng=eng
Skorzystaj z tego

Coś ten odnośnik nie chce działać.
Masz dwie możliwości:
Odpowiedz
Deli pu wsiadasz do metra na Deak ter przesiadasz się do starego metra i jedziesz na Hosok ter tam wysiadasz i na butach Dozsa utca dochodzisz do Chazar potem z powrotem do Vidmaparku
Odpowiedz
javin kolega moze niewiedziec co masz na mysli piszac stare metro Uśmiech Chodzi oczywiscie o zolta linie metra M1 ....
Odpowiedz
(21-08-2013, 22:35)Waldek napisał(a):
(21-08-2013, 19:43)Sztasek napisał(a): Do 16 lat wystarczy dowód lub paszport.
Powyżej 16 roku życia: potrzebna jest ważna międzynarodowa legitymacja studencka... + dowód lub paszport

Nie do końca tak jest jak piszesz!

We wskazanym przez Ciebie dokumencie jest zapis:

[Obrazek: sqoxft.jpg]

Flaga węgierska Az érintett államokban kibocsátott diákigazolvány
~ Flaga polska legitymacja studencka wystawiona (dosłownie: wydana) w zainteresowanych państwach

(Konkretnie chodzi o następujące kraje: Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Wielka Brytania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy.)

1.Czy jakiś student może potwierdzić, że kupił bilet miesięczny za 3850 HUF i legitymował się polską legitymacją studencką i wszystko było ok?

W przeciwnym razie pytanie nr 2.
Czy na lotniskowej poczcie (terminal 2A) kupię bilet 7 dniowy ?

3. Czy jeśli będę jechał z dużym plecakiem (85 litrów) wymiary 85x45x30 (ten wzrost wynoszący 85 cm mogę nieco "skompresować") to muszę dokupować bilet na sam bagaż?
Odpowiedz
Ad 2 Na poczcie 7 dniowy bilet dostaniesz bez problemu ale pamietaj poczta na lotnisku jest czynna do 15.30 .

3.Z tego cp pamietam przewoz bagazu jest bezplatny
Odpowiedz
(06-09-2013, 21:20)senseios napisał(a): (...)3. Czy jeśli będę jechał z dużym plecakiem (85 litrów) wymiary 85x45x30 (ten wzrost wynoszący 85 cm mogę nieco "skompresować") to muszę dokupować bilet na sam bagaż?

O warunkach przewozu bagażu pisałem kilka razy. Zobacz ten wpis.
Odpowiedz
(07-09-2013, 8:56)Waldek napisał(a):
(06-09-2013, 21:20)senseios napisał(a): (...)3. Czy jeśli będę jechał z dużym plecakiem (85 litrów) wymiary 85x45x30 (ten wzrost wynoszący 85 cm mogę nieco "skompresować") to muszę dokupować bilet na sam bagaż?

O warunkach przewozu bagażu pisałem kilka razy. Zobacz ten wpis.

Dziękuję!

Czy mógłbym prosić o źródło tej informacji o honorowanych legitymacjach?
Chciałbym sobie to wydrukować, aby móc w razie wątpliwości przedstawić kontrolerowi dokument, że mogę podróżować na bilecie miesięcznym z legitymacją z Polski.

A co do poczty na terminalu 2A - bilet miesięczny studencki tam nabędę?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 243 Wczoraj, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 283 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,716 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 305 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Parkingi P+R stają się płatne. Waldek 1 439 01-07-2023, 20:15
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości