Noclegi nad Balatonem
(16-12-2013, 15:44)gmart2 napisał(a): Witam,czy ktoś może polecić noclegi w Balatonlelle?



Albo w Balatonfured?
Odpowiedz
(14-01-2014, 21:47)gmart2 napisał(a):
(16-12-2013, 15:44)gmart2 napisał(a): Witam,czy ktoś może polecić noclegi w Balatonlelle?
Albo w Balatonfured?
> Balatonlelle
> Balatonfüred
Odpowiedz
Dzięki.Ja widziałam setki rożnych noclegów w tych okolicach, ale chodzi mi o polecone.
Odpowiedz
Witam!

Zachęcam do zajrzenia na naszą stronę, jest spora oferta dotycząca obu miejsowości i w ogóle całego Balatonu i Węgier:

helkatours.hu

W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt bezpośredni: kociuba@helkatours.hu

pozdrawiam
Kasia
Odpowiedz
Tak, dziękuję, ale jednak chciałabym polecane.
Odpowiedz
(17-01-2014, 13:35)gmart2 napisał(a): Tak, dziękuję, ale jednak chciałabym polecane.
gmart2 - polecić jest dość trudno nie znając wymogów... ale ogólnie > jeśli chcesz odpocząć to miejsce powinno być położone z dala od budynków typu dyskoteka, restauracja, nocny klub, piwiarnia. Liczć się trzeba z pojazdami mechanicznymi... na myśli mam ruch tranzytowy, a odgłosy z rury wydechowej nocą mogą być przykre. Wzdłuż brzegu Balatonu przebiega linia kolejowa, dom w jej pobliżu to hałas gwarantowany. Konkretnie > porównując te dwa miejsca, na które wskazałeś, nie wybrałbym ani Balatonlelle, ani Balatonfüred... wybrałbym Csopak - po pierwsze taniej, po drugie spokojne miejsce, idealne dla moich potrzeb... wędkowanie, kąpiel, pobliskie winnice+winiarnie, doskonałe tereny na foto-spacery i wycieczki rowerowe Uśmiech.
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź i sugestię.To może ktoś poleci noclegi w Csopak?
Odpowiedz
(19-01-2014, 16:59)gmart2 napisał(a): Dzięki za odpowiedź i sugestię.To może ktoś poleci noclegi w Csopak?
CSOPAK > Tilda, Blumig, Tímea, Virág, Magi, Szépiakilátó, Rozmaring, Csopak, Balaton ... zerknij na oferty
Odpowiedz
(19-01-2014, 16:59)gmart2 napisał(a): ... To może ktoś poleci noclegi w Csopak?

W Csopaku ja i znajomi korzystaliśmy z hotelu Kagylo /Muszelka/.
LINK
Prowadzi go bardzo miły Pan Zyla Tamás czyli Tomasz Żyła.
Sam obiekt może nie wygląda imponująco /przypomina FWP/ ale jest naprawdę OK a śniadania i obiady nam bardzo smakowały.
Zamknięty parking i kilkaset metrów do Balcsiego.
Na terenie duży ogród i basen dla dzieci.
Obok Muszelki letnia winiarnia Istvana Jásdiego Wino Wino Wino
Warto też pójść do głównej siedziby Jásdiego - na zboczu wśród winnic.
W rankingu naszych przyjaciół Węgrów winiarz nr 1 nad Balcsim.
Odpowiedz
Trzynaście stron wątku i wreszcie konkretny namiar! Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 77 99,902 28-04-2024, 8:33
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 862 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,712 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,976 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,183 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości