Noclegi nad Balatonem
Witam, wybór jednak padł na Siofok ;-) Dzięki za rady!
Odpowiedz
Witam wszystkichUśmiech
Zwiedziłem trochę świata ,ale na Węgrzech jeszcze nie byłem
zawsze były to imprezy zorganizowane(biuro podróży) ale tym razem chcę pojechać własnym autem .
Myślałem jechać do miejscowości Siófok nad Balatonem ,czy lepiej jechać tam (sierpień) i szukać kwater na miejscu ,czy
lepiej rezerwować coś teraz ? Potrzebuję kwatery lub domku na dwie rodziny tj 4 os dorosłe i 4 dzieci.
Czy polecacie może jakieś inne miejscowości nad balatonem
Czy znacie może jakieś miejsca w miarę tanie na 8 ludków ?
dziękuję z góry za pomoc .Pozdrawiam
Odpowiedz
Witaj w sierpniu po15 praktycznie sie prosza o turystów a i ceny nie sa duze
bo tu sie tak konczy sezon ale ja polecałbym ci mój watek "Szabadisóstó"
tam masz dokladny opis miejsca
reszte dopowiem na priv
Odpowiedz
Poszukuje noclegu na jedna noc w okolicy Siofok dla 2 osób w dniu 14.06.2014. Oby tylko łazienka była i miejsce do spania. Najlepiej blisko wody. I drugi nocleg 20.06.2014. Nie ukrywam że liczy się cena.

Ktoś może polecić jakieś fajne winiarnie w okolicy Siofok oraz restauracje w miarę cenowo z regionalnym żarciem.
Pozdrawiam węgromaniaków.
Odpowiedz
Ja i mój mąż planujemy wyjazd nad Balaton początkiem sierpnia na tydzień (prawdopodobnie od 2 sierpnia do 9 sierpnia). Chcemy jechać autokarem, który z tego co się zorientowałam zatrzymuje się w Budapeszcie, Balatonilelle i Keszthely. Najwygodniej byłoby więc chyba zatrzymać się w Balatonilelle lub w Keszthely bo nie musielibyśmy kombinować z transportem, ale nie wiem czy te lokalizacje byłyby dla nas odpowiednie.


Trochę o nas: mamy po 27 lat, jedziemy sami, nie lubimy tłumów, dyskotek, całonocnych imprez itp. Chcielibyśmy spędzić romantyczne wakacje we dwoje Uśmiech Zależy nam na bliskości do jeziora (najlepiej do 0,5 km), najlepiej bezpłatnej, niezbyt zatłoczonej plaży i ładnej okolicy po której można sobie pospacerować/pozwiedzać/popodziwiać widoki. Nie zależy nam na atrakcjach typu dyskoteki, aquaparki itp.


Chcielibyśmy aby w pobliżu był jakiś supermarket (ponieważ śniadania i kolacje prawdopodobnie będziemy robić sobie sami) i jakaś niezbyt droga stołówka w której będzie można zjeść obiady. Większość czasu spędzilibyśmy na plażowaniu i zwiedzaniu okolicy (o ile jest co podziwiać Oczko) Czy w wymienionych przeze mnie miejscowościach kursują autobusy, którymi można się dostać do okolicznych miejscowości aby pozwiedzać (jak często kursują i ile kosztują)?


Po wybraniu lokalizacji chcielibyśmy znaleźć zakwaterowanie w przyzwoitej cenie. Czy realne jest znalezienie noclegów w cenie do 1000 zł / tydzień za diw osoby? Zależy nam na pokoju dwuosobowym z własną łazienką w pobliżu jeziora (tak jak pisałam najlepiej do 0,5 km) oraz z własnym aneksem kuchennym lub ze swobodnym dostępem do ogólnodostępnej kuchni. Co do pokoju nie mamy wygórowanych wymagań - wystarczy że będzie czysto, schludnie i swobodnie. Balkon byłby mile widziany Uśmiech Jeśli ktoś ma namiary na konkretne kwatery w których był, będę zobowiązana za udostępnienie 

Jeszcze jedno, czy w pobliżu którejś z wymienionych przeze mnie miejscowości są wody termalne? Albo czy z tych miejscowości można do takiego miejsca dotrzeć lokalną komunikacją publiczną? Uśmiech

Za wszelkie rady i podpowiedzi osób które mają już doświadczenie w tym temacie będę bardzo wdzięczna Uśmiech

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Witam odwiedz mój wątek" SZABADISOSTO' może wam przypasuje
cena za osobe wtym roku 10 euro reszta pytan i ew ,rezerwacja pod adresem własciciela stefan.molnar.71 na fejsie.
pozdrawiam i miłego pobytu gdzieby to nie było
jak chcecie wiedziec wiecej poprosze na priv
Odpowiedz
(18-05-2014, 19:39)SKORPIONFH napisał(a): Witam odwiedz mój wątek" SZABADISOSTO' może wam przypasuje
cena za osobe wtym roku 10 euro reszta pytan i ew ,rezerwacja pod adresem własciciela stefan.molnar.71 na fejsie.
pozdrawiam i miłego pobytu gdzieby to nie było

Dziękuję bardzo za namiar, na pewno wezmę pod uwagę Uśmiech
Odpowiedz
wpisz w googlach SIOFOK YBL.MIKLOS UTCA 35 domek z brazową bramą to siedziba Stefana pospaceruj w prawo od domkuzobaczysz reszte łacznez ryneczkiem plaża itp
Odpowiedz
Witam szukam noclegu w miejscowości Balatonlelle wybieramy się tam z mężem i 3 letnim synem i 1 znajomym. Szukamy 2 pokoi jednym z łóżkiem małżeńskim i 2 z jednym najlepiej blisko siebie. Może mi ktoś coś polecić Uśmiech
Odpowiedz
(19-05-2014, 19:20)sylwiam napisał(a): Witam szukam noclegu w miejscowości Balatonlelle...

Klikkk na Balatonlelle Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 75 99,729 6 godzin(y) temu
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 848 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,686 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,914 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,166 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości