Noclegi nad Balatonem
Zarezerwowaliśmy trochę dalej od centrum ale blisko wody. Ktoś może coś powiedzieć o okolicy? Płatna plaża przy tym budynku? Są ratownicy tam w ogole? Daleko do większej plazy?
http://www.booking.com/hotel/hu/luxury-a...2434dfc6X1
Odpowiedz
No to ja tradycyjnie

Czy można jechać w ciemno czy może być tak że nie znajdzie się noclegu. Problem jest tylko taki że jadę z dziećmi 2 + 2 [5 i 3 lata]

Gdy chce się wynająć apartament przez internet to cena waha się w okolicach 1600 zł / tydzień. Daje to ok 55 EUR za dobę i wydaje mi się to drogo. A nie szukam w większych miejscowościach tylko w mniejszych nad brzegiem południowym.

Za wszystkie sugestie bardzo dziękuje
Odpowiedz
Witam, przyjadę z dziewczyną 05.07.14 prawdopodobnie do Siofok tylko, że nie mamy jeszcze noclegu.
Czy łatwo znaleźć nocleg na miejscu za przyzwoite pieniądze ? typu 60 zł za os? (na 8 nocy)
Nie mamy dużych wymagań bo w większości czasu będziemy po za pokojem Uśmiech
Może ktoś coś poleci ? Najlepiej Siofok, ale nie koniecznie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(30-06-2014, 13:24)michelo napisał(a): Witam, przyjadę z dziewczyną 05.07.14 prawdopodobnie do Siofok tylko, że nie mamy jeszcze noclegu.
Czy łatwo znaleźć nocleg na miejscu za przyzwoite pieniądze ? typu 60 zł za os? (na 8 nocy)
Nie mamy dużych wymagań bo w większości czasu będziemy po za pokojem Uśmiech
Może ktoś coś poleci ? Najlepiej Siofok, ale nie koniecznie.
Pozdrawiam

Dołączam się do postu kolegi jak wyżej ,Czy łatwo znaleźć nocleg na miejscu za przyzwoite pieniądze ? typu 60 zł za os? (na 8 nocy)
Nie mamy dużych wymagań bo w większości czasu będziemy po za pokojem Uśmiech
Odpowiedz
michelo, arek83 - Może coś znajdziecie, jest z czego wybrać... Oczko http://www.balatoniszallas.hu/
Odpowiedz
(30-06-2014, 13:24)kluivert83 napisał(a): No to ja tradycyjnie

Czy można jechać w ciemno czy może być tak że nie znajdzie się noclegu. Problem jest tylko taki że jadę z dziećmi 2 + 2 [5 i 3 lata]

Gdy chce się wynająć apartament przez internet to cena waha się w okolicach 1600 zł / tydzień. Daje to ok 55 EUR za dobę i wydaje mi się to drogo. A nie szukam w większych miejscowościach tylko w mniejszych nad brzegiem południowym.

Za wszystkie sugestie bardzo dziękuje

witam skontaktuj sie z stefan.molnar.71 na fejsie i zaglądnij na mój wątek na forum SZABADISOSTO moze ci spasuje oferta
pozdrawiam vladimir
Odpowiedz
My już w Siofoku. Akurat nocujemy daleko od centrum, jednak w samym centrum jest sporo wolnych pokoi. Mam wrażenie, że sezon tu się dopiero zaczyna. My po jeździe w deszcze byliśmy bardzo zmęczeni, dobrze,ze jednak zarezerwowaliśmy.

Mam jednak pytanie - czy ktoś się orientuje czy warto jeździć busikiem do centrum, czy parkowanie auta na to samo wychodzi? (opłaty)
Taksówką z Centrum do naszego noclego 10euro, spoooro za ok 3 km. Oczko
Nocujemy w Luxury Apartament
Odpowiedz
Witam,
ja szukałem noclegu na stronie http://www.balatoniszallas.hu/ wysłałem kilkadziesiąt maili i miałem naprawdę z czego wybierać, padło na miejscowość Balatonfenyves. najlepiej w mailach pisać po niemiecku. Jedziemy w sierpniu rodzina 2+1. Płacimy 3000 HUF od osoby, nasz 2 latek nic nie płaci.
Odpowiedz
(01-07-2014, 15:18)jonaska napisał(a): My już w Siofoku. Akurat nocujemy daleko od centrum, jednak w samym centrum jest sporo wolnych pokoi. Mam wrażenie, że sezon tu się dopiero zaczyna. My po jeździe w deszcze byliśmy bardzo zmęczeni, dobrze,ze jednak zarezerwowaliśmy.

Mam jednak pytanie - czy ktoś się orientuje czy warto jeździć busikiem do centrum, czy parkowanie auta na to samo wychodzi? (opłaty)
Taksówką z Centrum do naszego noclego 10euro, spoooro za ok 3 km. Oczko
Nocujemy w Luxury Apartament

Witaj. Mozna wiedziec ile placicie od osoby?
Wdzieliscie ceny tych pokoi w centrum? Pozdrawiam.

Sztasek dzieki za link Uśmiech
Odpowiedz
My za 9 dób zapłaciliśmy 2600 z kawałkiem - 4 osoby. Ale to bardzo duże lokum Oczko ok 50m2? Rezerwowaliśmy przez booking.
Nie pytałam w centrum o ceny, ale jest bardzo dużo kartek, że wolne pokoje, widać ogólnie po ilości osób. Sporo ładnych willi, takich, których ja jednak nie widziałam szukając przez internet. Miałam wręcz poczucie, że tu same słabe kwatery, że dużo niższy standard niż u nas...a jednak widać, że sa ładne wille Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 76 99,734 38 minut(y) temu
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 848 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,686 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,914 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,167 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości