Noclegi nad Balatonem
Bardzo proszę, wyślijcie zapytanie przez naszą stronę przy konkretnym miejscu, które Was interesuje. Nie chcę śmiecić na forum takimi szczegółami.

pozdrawiam
Kasia
Odpowiedz
Nie mogę już edytowac, Holka tours do tego hostelu jechać w ciemno czy raczej rezerwować uprzednio? Czy jak zarezerwuję dla 7 osób a przyjedziemy w 8-9 to da się sprawę załatwić?
Odpowiedz
Rezerwować za pośrednictwem Helkatours, bo oni tylko z nami współpracują, nie przyjmują turystów indywidualnie, tylko umówione grupy. I tylko dla nas jest tak atrakcyjna cena - wynik dobrej, długotrwałej współpracy.

Więcej w tym wątku nie odpowiem, proszę się odezwać na maila:

kociuba@helkatours.hu
lub
pawlikowska@helkatours.hu
Odpowiedz
Szukam noclegu dla 4 osób na 6 nocy od 24 do 30 lipca. Prosiłbym o pomoc ceny tak do 1200 zł za całość dla 4 osób[/i]
Odpowiedz
Witam!

Dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta. Zachecam jednak do samodzielnego przejrzenia naszej bazy (www.helkatours.hu). Wyszukiwarka jest bardzo przyjaznie skonstruowana, a opisy miejsc noclegowych rzetelne, dokladne i opatrzone zdjeciami. Panstwu najlatwiej wybrac cos, co przypadnie Panstwu do gustu i odpowiadac bedzie pod wzgledem standardu i ceny. Ja musialabym to robic zupelnie po omacku.

Wyszukiwanie propozycji dla kazdego Klienta indywidualnie jest tez po prostu nierealne ze wzgledow czasowych. Niezwykle spowolniloby to nasza obsluge, a zalezy nam na szybkim i efektywnym kontakcie z Panstwem.
Odpowiedz
Witam, jeśli ktoś się wybiera do Siofok-u to może jechać w ciemno.
My znaleźliśmy tak pokój za 50 zł od os. (kuchnia, łazienka, łóżko, mały przedpokoik - a w tym kuchenka elektryczna, mikrofalówka, lodówka).
Wiele było szyldów "wolne pokoje", także nie ma co się bać.
Odpowiedz
michelo a czy da się w ciemno znaleźć coś na 7 osób? w miarę blisko centrum? Bo z tego co przeglądam u Helkatours to wszystkie domki na mój termin pozajmowane, jedynie w tych pieniądzach wolne miejsca ma hostel na terenie którego nie można rozpalić grila co jest dla mnie chorym pomysłem
Odpowiedz
Byłem w tamtym roku, i teraz znowu się wybieram od 19-stego lipca
Moim celem jest Zamardi lub Balatonfolvard (niedaleko Siófok), w tamtym roku znalazłem tani nocleg mimo festiwalu Balaton Sound w Zamardi.
Teraz też jadę w ciemno i bez problemu coś się tam znajdzie na miejscu Oczko

Mimo nieznajomości języka, wystarczy kilka zwrotów po niemiecku i idzie się dogadać, a z młodszymi w knajpach to po angielsku Oczko
Odpowiedz
(14-07-2014, 13:13)turysta94 napisał(a): michelo a czy da się w ciemno znaleźć coś na 7 osób? w miarę blisko centrum? Bo z tego co przeglądam u Helkatours to wszystkie domki na mój termin pozajmowane, jedynie w tych pieniądzach wolne miejsca ma hostel na terenie którego nie można rozpalić grila co jest dla mnie chorym pomysłem

Witaj, niestety nie dam Ci gwarancji czy aż w tylu znajdziecie coś.
Ale dodam, że widziałem wiele licznych grupek młodzieży taszczających bagaże z dworca, kierując się ku brzegu / deptaka / centrum. Wiec może i Wy coś znajdziecie.

Centrum blisko jest od brzegu Uśmiech śmiało można spacerkiem
Odpowiedz
Witam wszystkich .Wybieram się z rodzina i znajomymi do Siofok na 19.07 .i jedziemy w ciemno ,będzie nas ogólnie 6 cioro myślę ,ze cos znajdziemy ,bo jedziemy w ciemno.Jak ma ktoś namiary na fajny domek to czekam na propozycje.Tylko szybko bo jutro wyjezdzamy.:-)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 76 99,739 3 godzin(y) temu
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 848 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,686 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,916 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,169 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości