Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Cześć, Aneta!

Dobrze trafiłaś w takim razie. Myślę, że na forum znajdziesz wiele przydatnych materiałów do nauki.

(01-06-2013, 10:48)darhali napisał(a): Mam nadzieję, że jakoś ze mną wytrzymacie Język

Mamy nadzieję, że jakoś wytrzymasz z węgierskim Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam. Jestem Asia z południa Polski. W tym roku chciałabym pojechać na wakacje własnie na Wegry i stąd moja osoba na tym forum. Póki co nie wiem od czego zacząc...pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja myślę - bardzo dobrze zaczęłaś!
Odpowiedz
Czołem! Proponuję zacząć od tego miejsca. Zebrano tam najczęściej pojawiające się pytania dotyczące podróży na Węgry i nie tylko.

Będzie nam też bardzo miło, jeśli podzielisz się z nami zdobytą wiedzą. Forum jest do Twojej dyspozycji Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam. Jestem Wiesław z lubuskiego. Na wczasy z rodziną zawsze auto+przyczepa.
Do tej pory zawsze w wakacje była Chorwacja.
W tym roku nieoczekiwana zmiana planów. Węgierskie baseny termalne. Jedziemy z początkiem lipca. Kierunek pierwszej myśli kemping termalny Zalakaros. W międzyczasie wycieczka na Balaton, może objazdówka po innych aqua parkach/ termach.
To będzie pierwszy raz na Węgrzech. Więc od teraz jestem nowym użytkownikiem forum. Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi.
Czy w cenę kempingu w Zalakaros wliczone jest wejście na basen?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Cześć! Serdecznie witamy na forum!

Cytat:Czy w cenę kempingu w Zalakaros wliczone jest wejście na basen?

Proszę o zadawanie pytań w przeznaczonych do tego działach. Tutaj przedstawiamy się innym użytkownikom.

Pozdrawiam! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam Administratora działu. Przepraszam za mój błąd.
Na forum cro na pytania poboczne dostawało się priv od zainteresowanych w celu nie zaśmiecania tematu i nie było problemu.
Mój błąd więcej się nie powtórzy.
Pozdrov.
Odpowiedz
Żaden błąd, nic się nie stało Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Dzień dobry,
Jestem pięćdziesięciolatkiem, który wkrótce zamieszka w Budapeszcie z przyczyn matrymonialnych, mam nadzieję, że na zawsze. W związku z tym interesuje mnie właściwie wszystko. Forum lubię i czytam. Pozdrawiam
Odpowiedz
Witamy na forum i zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Budapesztu i powolnego stawania się WęgremUśmiech
No i oczywiście powodzenia na nowej drodze życia!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,921 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 873 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 955 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości