Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam serdecznie
Z pomocy forum korzystam od połowy stycznia , bo nagle wtedy okazało się ,że jadę na Węgry. Planowałam odwiedzić Budapeszt już dawno,ale wiadomo jak to bywa Oczko.
Przed wyjazdem poszukałam sobie róznych węgierskich słowek, posłuchałam ich sobie i publicznie oświadczyłam ,ze w życiu się tego języka nie nauczę, mowy nie ma ,za trudny . W momencie wypowiadania tych słow ,gdzieś w tyle głowy powstała mysl -obym nie musiała tego odwoływać. Pojechałam, zobaczyłam,posłuchałam no i reszty mozna się domyślić Oczko. Z tym ,ze jechałam w odwiedziny do Węgrów -znajomi znajomych ,ze tak powiem, nie znaliśmy się wczesniej ,a dogadalismy się w 3 minuty , czułam się jakbym spotkała dawno niewidzianych przyjaciól, wspaniałe uczucie.Teraz nie mówię o moich węgierskich znajomych inaczej niż "moi Węgrzy" . 4 dni Budapeszcie w towarzystwie 3 Węgrów , z których tylko jeden mówi dobrze po angielsku, naprawdę mozna się było osłuchać z językiem hehe. Tym bardziej ,ze po miesiacu byli u mnie z rewizytą. Za jakiś czas tzn za dwa miesiące znowu się wybieram na Węgry. Na Węgrzech mało widziałam, mało zwiedziłam , poznawałam stolicę od tej mniej turystycznej strony . Czyli wiele jeszcze przede mną. UśmiechUśmiech
W stawianiu pierwszych kroków w nauce j. węgierskiego bardzo mi pomogły informacje z forum ,te dotyczące słowników, ksiązek i post o harmonii wokalnej, bez tego bym zgnięła Oczko ,. ogromne dzięki!
Odpowiedz
Cześć wszystkim Uśmiech

Nazywam Się Damian, mam 20 lat Uśmiech Na Węgry jeżdżę już bodajże 13 rok z rzędu więc już parę razy się tam było Uśmiech

zawsze jeździmy do Bogacs, więc o innych miejscach na Węgrzech nie mam pojęcia..ale jeżeli ktoś miałby jakieś pytania odnośnie tego miejsca, postaram się pomóc Uśmiech


Pozdrawiam Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Witam serdecznie, Michał, lat 32, trochę podróżuje po Europie i szukam nowych, ciekawych miejsc do zwiedzania Uśmiech
Odpowiedz
Witajcie na Forum! Czego nie wiecie - pytajcie. Swoją wiedzą o Węgrzech dzielcie się też z innymi Uśmiech
Odpowiedz
I ja dołączam się do powitania. Bardzo się cieszę, że tak licznie do nas dołączacie. Mam nadzieję na ożywioną dyskusję na temat nadchodzących wakacyjnych wypadów Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
W tym roku nie będzie wyjazdu na Węgry, chyba ,że coś się zmieni,Dawno nie byłem w Peczu,Komlo,Miskolc,Mezykovest...Jak coś się zmieni to napisze.

Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Witam! Jestem tutaj nowaUśmiech Uwielbiam Węgry i wszystko co z nimi związane i bardzo fajnie,że odnalazłam to forumUśmiech
Odpowiedz
Witam, jestem nowy na forum. Pochodze z Czestochowy Oczko Mam na imie Tomek
Odpowiedz
(05-05-2014, 12:31)monit napisał(a): ...Pochodze z Czestochowy Oczko Mam na imie Tomek
Légy üdvözölve, érezd magad itthon Uśmiech.
Odpowiedz
Witajcie forumowicze Oczko Pasjonat Węgier, a w szczególności Wyszerad-u.
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,965 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości