Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
Witam wszystkich . Mam na imię Mariusz i właśnie spędzam od dwóch dni urlop z rodzinka w Esztergom .

POZDRAWIAM Wino
Odpowiedz
(30-06-2014, 14:00)mariangozd napisał(a): Witam wszystkich . Mam na imię Mariusz i właśnie spędzam od dwóch dni urlop z rodzinka w Esztergom...
Witaj Uśmiech miłego pobytu wam wszystkim...
Odpowiedz
Witam wszystkich miłoUśmiech
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów Uśmiech
Odpowiedz
Hejko !
Mam na imię Henryk , (ale nie wiem jak to jest po węgiersku?)
pierwszy raz byłem na basenkach jak w naszych krajach panował ustrój szczęśliwości.
Wiele się zmieniło.
Cieszę się że znalazłem to forum.
Odpowiedz
Witam

Reaktywuję swoje wizyty na Węgrzech po 9 latach nieobecności Uśmiech.
Moim i męża ulubionym miejscem jest Eger (byliśmy tam 4 razy). W tym roku jedziemy po raz pierwszy z dzieciakami.
Mam nadzieję, że dzięki Forum przypomnę sobie to i owo nt. Węgier i zaktualizuję wiedzę sprzed lat.
Odpowiedz
Witam!

Na Węgrzech byłam jak do tej pory dwa razy (Budapeszt, Balaton - Balatonalmadi, Miscolc Tapolca i Hajduszoboszlo - ostatnio 5 lat temu) a w tym roku wybieramy się z rodzinką trzeci raz (pierwszy raz z dzieckiem - czterolatkiem). Jeździmy pod namioty.

Tym razem m.in dzięki lekturze tego forum zdecydowaliśmy się na Sarvar (głównym priorytetem były dla nas atrakcje dla dzieci)
Odpowiedz
witam Wszystkich forumowiczów serdecznie!!!:

Mam na imię Oskar (34lata) i wraz z żoneczką-Basią i córką Mileną (7lat), wybieram się na "dziewiczy rejs" nad Balaton do Balatonfoldvar od 17.07 przez ok.10dni.z Siemianowic Śląskich (okolice Katowic).

Jeśli ktoś wybiera się w tym kierunku z podobnym wiekowo dzieckiem i szuka rodzinki do miłego spędzenia wspólnie czasu...polecamy się.

Startujemy rano po śniadaniu 17.07 ze Śląska.
Gdyby ktoś chciał się dołączyć i jechać razem byłoby fajnie.

Chcę jechać na Cieszyn-Zilinę-Bratysławę-Gyor-Szekesfeheervar-Siofok-Balatonfoldvar

czy ktoś zna lepszą trasę dojazdową- z tego co wyczytałem na forum to muszę kupić na to 2 winiety (Węgry i Słowacja), na Czachy ponoć nie jest wymagana???na odcinku Cieszyn-Zilina

Dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam
Oskar
Odpowiedz
Witam serdecznie Uśmiech Jolka z Sanoka. Prawdopodobnie od piątku zaczynam mini wakacje w Egerze (jest tez plan na Tiszaujvaros) Mam nadzieję, że pogoda dopisze ...
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 145,033 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 617 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 467 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości