Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam,
Nazywam się Wojtek. Trafiłem na Wasze Forum szukając przydatnych informacji na temat Węgier. Od tygodnia podróżuję po Węgrzech zawodowo ale również staram się zobaczyć oraz poznać ten kraj. Jest to moja pierwsza wizyta na Węgrzech Dziękuję za wiele przydatnych informacji które tutaj przeczytałem. Będę na Węgrzech do przyszłej niedzieli. Odwiedzę większość większym miast w tym kraju. Piszę blog w którym opisuję moje wrażenia
Węgry to fajny kraj. Tak na szybko w jednym zdaniu. Rozwinięcie na blogu.
Pozdrawiam Wszystkich
Odpowiedz
Witamy na forum! Bardzo nam miło, że zgromadzone tu informacje okazały się przydatne.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam !
Żyję "okrakiem" między Krakowem a Budapesztem ,który najbardziej lubię nocą zwłaszcza okolice Clark Adam ter ,mimo że znam to miasto bardzo dobrze wielu ciekawych rzeczy znalazłem na tym Forum .
Pozdrawiam wszystkich javin
Odpowiedz
javin, witamy na forum i zapraszamy do czynnego uczestnictwa w jego życiu!

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Cześc!! Znalazłem Wasze forum przez google, jestem tu nowy, od jakiegos czasu interesuję sie Węgrami... Mam nadzieję poznac tu wielu ciekawych ludzi i dowiedziec się wielu wartościowych rzeczy Uśmiech
Odpowiedz
Czołem, Jooz!

Poznawaj, dowiaduj się! Wszyscy trafiliśmy tu z takim zamiarem, więc szanse są spore Uśmiech Witamy na forum!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam serdecznie, mam na imię Kasia, jestem z Warszawy i mam sentyment do WęgierUśmiech i nie tylko;-) potrzebuję dobrej tłumaczki z polskiego na węgierski,bo bardzo chciałabym napisać co czuję właśnie w tym języku. jak się domyślacie pewnie chodzi o bardzo, bardzo prywatny list ( korespondencjęUśmiech Jeśli ktoś może mi pomóc czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.
Odpowiedz
Cześć, Kasiu!

I ja mam nadzieję, że znajdziesz u nas kogoś, kto pomoże Ci w pielęgnowaniu tego sentymentu Oczko Miłego pobytu na forum!

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam, mam na imię Michał, mam 25 lat, mieszkam w Krakowie. Z wykształcenia i zamiłowania jestem geografem (jak bardzo to ciekawa a zarazem nieprzydatna i niedoceniana wiedza). Generalnie lubię się przemieszczać: gdzieś - łazić po górach, miastach i wioskach (ładnych i brzydkich, wielkich i małych), byleby przed siebie; czymś - najchętniej pociągami lub trolejbusami a jak potrzeba to rowerem lub piechotą. Byleby nie siedzieć w miejscu bezczynnie. Na forum trafiłem trochę przypadkowo, niekoniecznie z powodu odkrycia u siebie fascynacji węgierskiej. To dopiero może nastąpić, gdyż jestem przed pierwszym wyjazdem, konkretnie do Budapesztu na dobry początek.
Odpowiedz
Cześć, Michał!

To kiedy ruszasz do Budapesztu? Uśmiech Miłego pobytu zarówno tam, jak i na forum!

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,853 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 614 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 458 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 872 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 953 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości