Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
(08-11-2012, 22:07)PS143 napisał(a): Na forum trafiłem trochę przypadkowo, niekoniecznie z powodu odkrycia u siebie fascynacji węgierskiej. To dopiero może nastąpić, gdyż jestem przed pierwszym wyjazdem, konkretnie do Budapesztu na dobry początek.

Po wizycie w Budapeszcie możesz u siebie odkryć pierwsze jej symptomy Oczko!
Odpowiedz
Witam

Jestem Kuba . Mam 36 lat .
Jestem z Rzeszowa
Na to forum zarejestrowalem sie bo szukam informacji o Budapeszcie do ktorego lece w lutym .
Postaram sie nie zawracac wam glowy glupimi pytaniami
Odpowiedz
Cześć, Kuba!

Nie ma głupich pytań Oczko Mam nadzieję, że wyjazd będzie udany!

Pozdrawiam.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam fvg Uśmiech

Jeszcze mnie nie znasz - nie wiesz jakie ja pytania potrafie zadawac Szeroki uśmiech

Jestem pewny ze bedzie udany - chlone wiedze z waszego forum Uśmiech
Odpowiedz
Teraz już naszego! Uśmiech Miłego pobytu na forum i wielu owocnych dyskusji!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam wszystkich,

jestem wielkim miłośnikiem Ikarusów - najsłynniejszego produktu eksportowego Węgier.

Posiadam prywatnego, zabytkowego przegubowca.

Zapraszam do odwiedzenia stron; www.ikarusteam.pl i www.ikarusy.pl
Odpowiedz
Cześć, PKMWPK!

Witamy kolejnego amatora Węgier i tego, co węgierskie! Uśmiech Tą informacją, że masz własnego Ikarusa, przyznam, zaskoczyłeś mnie bardzo Uśmiech

Miłego pobytu na forum!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(24-11-2012, 22:40)fvg napisał(a): Cześć, PKMWPK!

Witamy kolejnego amatora Węgier i tego, co węgierskie! Uśmiech Tą informacją, że masz własnego Ikarusa, przyznam, zaskoczyłeś mnie bardzo Uśmiech

Miłego pobytu na forum!

Dzięki za przywitanie. Mam nadzieję, że moja wielka miłość do wszystkiego co Węgierskie, wniesie sporo do dyskusji. Uśmiech
Odpowiedz
I ja na to liczę. Mam nadzieję, że założysz wątek poświęcony Ikarusom i przybliżysz nam trochę historię tego pojazdu. Wszak na ulicach jest już ich coraz mniej. A w zasadzie tendencja się odwróciła - teraz w Budapeszcie można spotkać produkowane w Polsce Solarisy.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(24-11-2012, 22:45)fvg napisał(a): I ja na to liczę. Mam nadzieję, że założysz wątek poświęcony Ikarusom i przybliżysz nam trochę historię tego pojazdu. Wszak na ulicach jest już ich coraz mniej. A w zasadzie tendencja się odwróciła - teraz w Budapeszcie można spotkać produkowane w Polsce Solarisy.

A nie Volvo skladane we Wroclawiu ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,976 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 466 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości