Nowy sezon - nowe wyzwania ;)
#11
(27-01-2013, 14:54)DarianKRK napisał(a): Kto wybiera się na Sziget?:-)

Witaj, ja ze znajomymi wybieram się w te okolice w sierpniu 2013r.
Byłem już tam wcześniej w Sziget jest godna polecenia plaża no i koniecznie ruiny zamku- polecam Uśmiech
Odpowiedz
#12
Witam raz jeszcze Wszystkich.
Moją przygodę na Węgrzech zapoczątkowało zaćmienie słońca 11 sierpnia 1999 r.
To niezwykłe zjawisko obserwowałem na wzgórzu BADACSONY niesamowite wrażenia.
Idzie się tam aż za parking, jest tam magiczny kamień, legenda głosi, że która para usiądzie na nim to w ciągu roku pobierze się. I tak było w moim przypadku rok później ożeniłem się i do dziś wracamy z sentymentem do tego miejsca............... Ale to już historia do dziś ten malowniczy region odwiedziłem ok.12 razy i w tym sezonie wybieram się więc do zobaczenia Uśmiech
Odpowiedz
#13
Witam wszystkich też chcielibyśmy spędzić majówkę na Węgrzech szukamy noclegu w Cserkeszolo ,szukamy domu bungalowu coś samodzielnego bo chcemy zabrać rowery i trochę sprzętu turystycznego,może ktoś nam pomoże w wyszukaniu takiego lokalu może ktoś był i zna jakieś fajne miejsce?
dzięki
Piotr
Odpowiedz
#14
(03-03-2013, 18:27)piotr666 napisał(a): Witam wszystkich też chcielibyśmy spędzić majówkę na Węgrzech szukamy noclegu w Cserkeszolo ,szukamy domu bungalowu coś samodzielnego bo chcemy zabrać rowery i trochę sprzętu turystycznego,może ktoś nam pomoże w wyszukaniu takiego lokalu może ktoś był i zna jakieś fajne miejsce?
dzięki
Piotr
Witaj
Tak się składa, że myślę o małym wypadzie w maju na Węgry tak dla dobrego rozpoczęcia sezonu Uśmiech. Bo w sierpniu już zrobiłem rezerwację, skorzystaj ze strony http://www.szallasinfo.hu/szallas/szallasok.php
Jest o wiele taniej niż ta z pośrednikami.
Miłego przeglądania. Pozdrawiam Piotr
Odpowiedz
#15
dzięki za fajnego linka napewno skorzystam.pozdrawiam
Piotr
Odpowiedz
#16
Sezon w pełni. Dziś w Budapeszcie momentami było 41 stopni. Pogoda dopisuje Oczko

Pochwalcie się planowanymi lub już odbytymi trasami.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#17
Mój plan jest taki: najpierw tydzień w Nyíregyháza, a potem kilka dni w Cserkeszőlő i oczywiście wycieczki do kilku ciekawych miejsc.
W ubiegłym roku byłem nastawiony na wszystko z napisem "bodza", teraz hasłem będzie: "fekete ribizli".
Odpowiedz
#18
(20-06-2013, 19:30)fvg napisał(a): (...)Pochwalcie się planowanymi lub już odbytami trasami.
Bocs, Admin, ale coś mi tutaj nie gra!
Odpowiedz
#19
Ano literówka. I to najgorsza z możliwych. Z drugiej strony się pośmiałem trochę. Dzięki za czujne oko, moziba! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#20
To jak w stuletnim kawale o wariatach: jeden rzuca liczbę (numer kawału w zbiorku) i wszyscy się śmieją. Ale jak ktoś powie ponad 100, to może zostać ciężko obity, bo powyżej 100 zaczynają się kawały o wariatach.
Wyjaśnilibyście, o co chodzi, bo tłumacz Google podaje "starszy" i "przepraszam", w sunie nic śmiesznego. A "fekete ribizli" rozumiem, ale przypomina mi okropną "Finlandię" czy "Absoluta" o tym smaku, po którym miałem straszne przeżycia, bynajmniej nic zabawnego. Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości