Witaj na Forum Węgierskim!

Forum Węgierskie to miejsce spotkań i wymiany poglądów osób zainteresowanych wszystkim, co węgierskie. Na forum znajdziesz przydatne informacje dotyczące poruszania się po

Budapeszcie

, noclegów w okolicy

Balatonu

, a także najlepszych

węgierskich kąpielisk termalnych

.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji i życzymy miłego pobytu na forum!

usmiech

Zaloguj się, aby uzyskać
pełny dostęp do forum i ukryć ten komunikat!

Odessa
Simon Offline
Użytkownik
Liczba postów:612
Węgierski:Nie
RE: Odessa
(14-01-2017 18:01)Mamut napisał(a):  Nie wiem czy sensownie jest skomunikowany z Warszawą ?

pomijajac nocny pociag Warszawa/Wroclaw - Krakow - Lwow [czyli po prostu Lwow Express], to w zasadzie nie ma za dobrych polaczen... bo jesli korzystac tylko z pociagow, to trzeba z Wawy jechac do Krakowa/Tarnowa (40 min-godzina na przesiadke), potem do Przemysla (tez godzina) i jest ten nowy pociag Przemysl-Lwow o 14.26. Czas przejazdu waha sie od 9,5 do prawie 11 godzin

http://www.zamiedzaidalej.pl/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2017 0:27 przez Simon.)
15-01-2017 0:25
karol23 Offline
Nowy
Liczba postów:1
Węgierski:
Kiedyś byłem, ale wracając z Mołdawii samochodem ze znajomymi. Lepiej pociągiem moim zdaniem.
24-01-2017 20:59
andriu50 Offline
Użytkownik
Liczba postów:35
Węgierski:Tak
Witaj,nie ma potrzeby jechać przez Kijów ,z Lwowa jest bezpośrednie połączenie z Oddesą,jest tylko problem z kupnem biletu ,generalnie trzeba kupować odpowiednio wcześniej.Odesa jest pięknym miastem byłem tam rowerem i dlatego znam te połączenie bo z Odessy wracałem już pociągiem.Pozdrawiam serdecznie.
09-02-2017 19:59

Odessa
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości