Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum
#71
Na początku sorry za tak długi okres milczenia. Ostatnio mam sporo zajęć "pozaforumowych".

eplus, niestety w czasie trwania konkursu na forum pojawiała się tylko jedna "relacja" (dwa kilkuzdaniowe akapity). Ale sam pomysł uważam za słuszny - w przyszlości rozważymy taki podział nagród. Tymczasem przechodzą one na poczet kolejnego konkursu Uśmiech

Pozdrawiam.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#72
(14-10-2013, 13:31)fvg napisał(a): ... w przyszlości rozważymy taki podział nagród. Tymczasem przechodzą one na poczet kolejnego konkursu Uśmiech ...

KUMULACJA !
Odpowiedz
#73
Może warto założyć zakładkę dla ERASMUSÓW na Węgrzech?
Sporo studentów wyjeżdża w tej formie na Węgry. Mają różne problemy i różne doświadczenia, którymi mogliby się podzielić.
Tylko jak dotrzeć do tej grupy? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam młodszym forumowiczom, którzy pewnie jeszcze mają kontakty z uczelnią. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#74
(16-01-2014, 17:48)Waldek napisał(a): Może warto założyć zakładkę dla ERASMUSÓW na Węgrzech?
Sporo studentów wyjeżdża w tej formie na Węgry. Mają różne problemy i różne doświadczenia, którymi mogliby się podzielić.
Tylko jak dotrzeć do tej grupy? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam młodszym forumowiczom, którzy pewnie jeszcze mają kontakty z uczelnią. Co o tym sądzicie?

Według mnie fajny pomysł. Jestem wciągnięta na listę mailingową hungarystyki, mogę tam rzucić hasło. Fvg - daj mi znać na priv, czy jesteś zainteresowany.
Odpowiedz
#75
Ja wtrącę tylko, że spotkałem się z przekręcaniem nazwy programu Erasmus na "Orgasmus" - nawet było wyjaśnienie, dlaczego... Szeroki uśmiechJęzykZły
Odpowiedz
#76
(18-01-2014, 0:19)eplus napisał(a): Ja wtrącę tylko, że spotkałem się z przekręcaniem nazwy programu Erasmus na "Orgasmus" - nawet było wyjaśnienie, dlaczego... Szeroki uśmiechJęzykZły
... oj, jest tego na youtube... Zarumieniony Erasmus Orgasmus
Odpowiedz
#77
Zapraszam do nowo powstałego działu: Erasmus i inne stypendia.

Dzięki za Wasze sugestie i czekamy na kolejne Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#78
Moja propozycja dotyczy wstawiania fotek. Fakt, że są one automatycznie zmniejszane, ale i tak rozjeżdżają strony Forum. Jest to trochę kłopotliwe w przypadku słabego łącza, gdyż na załadowanie materiału (lub na wczyt strony Forum) potrzebujemy czasu. W zupełności wystarczy ograniczyć rozdzielczość wstawianych na Forum fotek do np. 1024 pix przy najdłuższej krawędzi zdjęcia lub ograniczyć wielkość fotki do ok. o,8 MB.
Odpowiedz
#79
Sztasek, domyślam się, że chodzi o wiadomość prywatną, która Ci wysłałem. Faktycznie tam skrypt nie działa. W tematach na forum natomiast wszystkie fotografie ulegają przeskalowaniu po załadowaniu i strony nie powinny być rozjechane. Czy u Ciebie jest inaczej?

Obecnie pracujemy nad nową szatą graficzną całego forum. Postaramy się uwzględnić Twoje uwagi. Dzięki za odzew! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#80
fvg - Moja uwaga dotyczy stron Forum, zresztą po "zmniejszeniu" fotek przez użytkownika zyska i serwer, i forumowicz - na jakości oglądanych fotek po ich wstawieniu...nie stracimy. Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,337 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Wygląd forum fvg 25 11,000 10-12-2020, 0:38
Ostatni post: Pudelek
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,616 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech! andrasz 20 20,012 21-05-2018, 13:51
Ostatni post: piablo75
  liczba postów na stronie eplus 2 4,487 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości