Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
chudy_wro - na tej trasie na Słowacji jest "jedna mijanka" ze względu na roboty drogowe pomiędzy miejscowościami Dvorianky(Szécsudvar) – Hriadky(Gerenda), można objechać... Uśmiech
objazd 1. > mapka kol. eplus
objazd 2. > moja propozycja objazdu
Odpowiedz
Ja jeżdżę dokładnie tak, jak Ty proponujesz, od samego zaistnienia objazdu. A trasy na google maps są jakoś dziwnie tworzone, zajrzałem w swój stary link - prowadzi przez Dworianki 40, wlink z Twojego postu powyżej - nawet przez rondo Hriadki... W Sacurowie wyjeżdżam z pól na główną, w następnej wsi przed kościołem w prawo. Jest taki zakręt - agrafka na początku kolejnej wsi, znak stop i wąski mostek. Nieraz widziałem tu trasy w maps google, gdzie w tekście było co innego, a co innego w mapce. Chyba trzeba printscreeny albo wydruki robić.
Odpowiedz
Od kiedy "Win10" i "Chrome" dostały aktualizację też mam różne wyniki po kliknięciu na link... Smutek
Odpowiedz
Lepsze jest wrogiem dobrego? Szeroki uśmiechOczko
Odpowiedz
Dzięki za informacje o objeździe Uśmiech
Odpowiedz
Zajomy jechał w tamtym tygodnu i mówił że na tej mijance stoi się kilka minut więc nie jest to jakieś duże utrudnienie.
Odpowiedz
W kilka minut to bym się zagotował albo pojechał na czerwonym. Szeroki uśmiechZły
Do tego ten obszar zabudowany prawie wszędzie...
Odpowiedz
(10-07-2017, 18:34)eplus napisał(a): W kilka minut to bym się zagotował albo pojechał na czerwonym. Szeroki uśmiechZły
Do tego ten obszar zabudowany prawie wszędzie...

To kolega straszny raptus Język
Odpowiedz
https://www.google.pl/maps/dir/Pozna%C5%...118686!3e0


Mam pytanie dot. końcowej części trasy. Czy jechać tak jak pokazują google przez Budapeszt czy lepiej się "wrócić' teoretycznie tak ma być najszybciej ale przez Budapeszt bym jechali w godzinach szczytu ok 13-14. Jest na tej trasie przejezdnie czy wygląda jak każde większe polskie miastoUśmiech?
Odpowiedz
(10-07-2017, 19:20)Bialy napisał(a): ... Mam pytanie ... Czy jechać tak jak pokazują google przez Budapeszt czy lepiej ...

Z Poznania Oczko jechałem miesiąc temu i tą trasę przez Polskę, którą pkazujesz omijam z daleka.
Jechaliśmy na południe przez Wrocław, Kłodzko, Boboszów, Cervena Voda, Zabreh, Mohelnice (na początku dwupasmówki kupisz czeską winietkę), Ołomuniec, Brno, Brodske- Kúty (granica ze Słowacją, słowacka winietka), Bratysława, Rusovce-Rajka (granica z Węgrami, wegierska winietka), Mosonmagyaróvár, Győr > tu zadecydujesz:
- jedziesz skrótem po krajowej 81 do Szekesfehervar i nastepnie po M7 do Balatonfenyves.
- jedziesz autostradą M1 do obwodnicy Budapesztu M0 i dalej po M7 do Balatonfenyves.
Moja propozycja trasy jest krótsza ok. 200 km i mniej stresowa. Uśmiech
PS. Odpuść sobie przejazd przez Budapeszt w godzinach wczesno-popołudniowych, w porze obiadowej.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 494,788 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 651 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 97,220 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 1,071 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,372 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: eplus, Slavekk, 32 gości