Sárospatak
#61
Takiej rolety brakowało nad tym basenem
Odpowiedz
#62
Thumbs Up 
Witam, mam jeszcze pytanie odnośnie sklepów. Są jakieś które polecacie? I co można w nich ciekawego kupićJęzyk
Odpowiedz
#63
W Sarospataku ze sklepami raczej cienko, większe zakupy robi się w Tesco na granicy w Satoraljaujhely. Ale piekarnia jest czynna do późna.
Odpowiedz
#64
Jest też COOP dwie ulice od basenów w stronę centrum. Odkryłem wczoraj ,ale był już zamkniety, więc nie wiem jak z zaopatrzeniem. W Sarospatak na głównym skrzyżowaniu jest duży market sieci COOP, następny market przy dworcu kolejowym otwary dłużej niż reszta (sobota wieczorem) i Penny Market przy wyjeździe na Hercegkut otwrty także w niedzielę (przynajmniej przed południem).
Odpowiedz
#65
Jest jeszcze jedna nowa atrakcja - viz csuszda, czyli ślizgawka wodna, a wygląda to jakby kula do zorbingu, która kręci się. jak betoniarka. W środku trochę wody i jeden śmiałek, któremu bardzo współczułem. Trwa to na szczęście tylko 2 minuty i kosztuje 200Ft.

[Obrazek: 37b19e06e0e30499.jpg]
Odpowiedz
#66
a jak z pogodą? dopisuje?
Odpowiedz
#67
Zwykle kilka stopni cieplej niż w Polsce. Lipiec i sierpień prawie nie pada, ale trzeba sprawdzać na bieżąco. Ten rok ogólnie chłodniejszy w całej Europie.
Odpowiedz
#68
Jak byłem od Bożego Ciała do niedzieli, to prognozy zmieniały się dynamicznie - dwa dni przed wyjazdem 2 dni deszczu i 2 słońca, tuż przed startem - 1 i 3, gdy już byłem na miejscu, to przewidziano 4 dni deszczu, a ostatecznie padało 3 godziny - 2h w piątek wieczór i 1h w sobotę, poza tym zachmurzenie 50%, ale i tak nas spaliło. Szkoda czasu na te prognozy.
Odpowiedz
#69
planujemy właśnie pobyt od 6-10 Lipca a patrząc na prognozy to raz tak raz tak pokazują. Ale jak opalić się można to spoko Uśmiech
Odpowiedz
#70
witamUśmiech proszę o poradę jak można najlepiej zarezerwować sobie domek na campingu? proszę o pomoc Uśmiech można przez e-mail????
z góry dzięki Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,447 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,368 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 21,004 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,458 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości