Sárospatak
Wklei ktoś cennik noclegów w domkach przy basenach w Sarospatak? Albo może ktoś zna cenę za 2 osobowy domek?

Kilka lat temu byłem tam, ale wynajmowałem 2 osobowy drewniany domek na tym dalszym campingu gdzie na środku jest mały basenik - Kemping Tengerszem.

Jednakże pamiętam że obok basenów było też pole campingowe i domki (śpiąc tam wejsce na baseny ponoć za darmo było). Wolał bym teraz tam wynająć. Był ktoś tam ostatnio i może podać ceny? Czy mają wogole dostępne 2 osobowe domki?
Odpowiedz
Wszystkiego można się dowiedzieć odwiedzając ich strokę, ale domków 2 osobowych nie mają.
www.vegardofurdo.hu
Odpowiedz
Jest jeden dwuosobowy "pokój z komfortem" - 6000 FT za dobę. Warto.
Odpowiedz
(22-06-2016, 13:47)eplus napisał(a): Jest jeden dwuosobowy "pokój z komfortem" - 6000 FT za dobę. Warto.

Dziękuję. Mam nadzieję, że będzie wolny bo chyba nie ma sensu dzwonić rezerwować a i tak raczej nie dogadam się.

Zastanawia mnie jeszcze : DOM REGIONALNY. Co to takiego? To jest na Campingu? Ewentualnie jak tam trafić gdyby na Campingu nie było czegoś odpowiedniego?

[Obrazek: saros.jpg]free upload pictures
Odpowiedz
To jest chyba z kilometr, jest gdzieś adres na stronce kąpieliska i na forum.
Emailem rezerwowałem jak najbardziej.
Odpowiedz
Witam
Akurat w tamtym roku miałem okazję nocować w tym Domu Regionalnym. Warunki OK. Chyba, że ktoś szuka dużego komfortu to odradzam. Klimatyzacji brak. Wg mnie niema 1km. Od ogrodzenia basenu to jakieś 50 m. Pozdrawiam
Odpowiedz
Przepraszam, nie szukałem tego domu w realu, a tylko:
LINK parę stron wcześniej
Nie wiem, jak to urosło do kilometra... UśmiechWino
Odpowiedz
Wink 
[Obrazek: data=!3m6!1e1!3m4!1s2nsMl7WSdl67G_A_VVyv...312!8i6656]
po prawej jest dom regionalny, a po lewej widać już domki z campingu.

Czy ktoś był w Tolcsva?
Byliśmy tam w tamtym roku, poza zobaczeniem kilku piwniczek z winem ( z zewnątrz) nie bardzo wiedzieliśmy jak się poruszać gdzie iść, może ktoś podpowie?
Odpowiedz
Przepraszam, ten dom znam z widzenia, wiedziałem, że jest wynajmowany, ale sądziłem, że to prywatna inicjatywa. I chyba wygląda inaczej, niż  dom ze stronki kąpieliska:

[Obrazek: faluhaz.jpg]

Ten domek z solarami stoi nad Bodrogiem, znacznie dalej, i jest na Google Street View:
Domek wiejski
Odpowiedz
Kąpielisko ma 2 wejścia, dom regionalny jest od strony wejścia ul. Herceg Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,358 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,973 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości