Sárospatak
Aha a ja rzeczy trzymałam na trawniku tak to jest jak nie rozumie się języka
Odpowiedz
No i kaucja byłaby do zwrotu. Dawno tam nie korzystałem z szatni.
Odpowiedz
Jak to jest możliwe że w Sarospatak za wejście jest 900 Ft a w Sostofurdo 3900 Ft taka duża różnica dlaczego...
Odpowiedz
(29-05-2017, 7:25)jurow napisał(a): Jak to jest możliwe że w Sarospatak za wejście jest 900 Ft a w Sostofurdo 3900 Ft taka duża różnica dlaczego...

Różnica to oferowane usługi w cenie ...
Wejściówka do:
- Aquarius Élményfürdő Nyíregyháza = 3600 Ft
- Nyíregyháza Sóstói Tófürdő, Strand = 1600 Ft
Odpowiedz
Którą wejściówkę byś polecił...
Odpowiedz
A ja jutro się wybieram do SP Uśmiech Myślę, że jakieś punkty gastronomiczne w tygodniu są czynne ? Pogoda się doskonała zapowiada Uśmiech
Odpowiedz
(29-05-2017, 8:17)jurow napisał(a): Którą wejściówkę byś polecił...

Lubię spokój ... wybieram > Vegárdó Fürdő Sárospatak Uśmiech
Odpowiedz
(29-05-2017, 7:25)jurow napisał(a): Jak to jest możliwe że w Sarospatak za wejście jest 900 Ft a w Sostofurdo 3900 Ft taka duża różnica dlaczego...

W Sarospatak są baseny tylko na świeżym powietrzu a w Sostofurdo są baseny kryte i zewnętrzne jest o wiele więcej atrakcji Odwiedź obydwa kąpieliska to tylko godzinkę jazdy i będziesz miał porównanie
Odpowiedz
Niektórzy na forum chwalą też Hajdunanas ..
Odpowiedz
Różnica cen wynika też zapewne z faktu, że Sostofurdo to znany kurort, jak Zakopane. Wyciągi w Zakopanem, Bukowinie i Białce są droższe niż w Niedzicy, Jurgowie i Kozińcu. A i tak te pierwsze mają non stop kolejkę klientów-ceprów, z drugich korzystają miejscowi i wtajemniczeni turyści.
W Sarospataku turystów w sezonie jest bardzo dużo i obawiam się, że cena Vegardo też w końcu pęknie i zrobi się komercyjnie.
W Sosto w Aquariusie jest basen z wirem wodnym, strefa saunowa i spa, bogato wyposażona izba dziecka, dwa bufety... i pewnie jeszcze przeoczyłem coś, z czego raczej nie korzystam.

Wracając do przypadku Księgowej - pani kasjerka powinna wcisnąć Pani klucz, jeśli rzeczywiście policzyła za szatnię.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,358 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,974 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości