Sárospatak
Nad Adriatykiem, po takim grillu, pewnie z pół Chorwacji, Grecji, Czarnogóry itd., by się paliło Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Odpowiedz
Dzwoniłem do sarospatak domków nie mają wolnych czy znajdę tam jakieś inne kwatery jak pojadę w ciemno?
Odpowiedz
Przejdziesz się po domach wokół basenów i na pewno coś znajdziesz, ewentualnie gospodarze Cię nakierują. Poza weekendem dużo większy wybór...
Odpowiedz
Wielkie dzięki bo to najbliżej mnie stalowa Wola mam zaledwie 300 km ale z językiem krucho u mnie może dogadam się po polsku Uśmiech
Odpowiedz
Na migi, trochę po polsku, angielsku i dasz radę.
Odpowiedz
Dzięki za rade odpowiedzi wybiorę się 2 sierpnia wrazi wu blisko do domu 310km Uśmiech A mysle ze jak pojadę pierwszy raz to już nie przestane zwiedzać wegier Uśmiech
Odpowiedz
Napisałam do miliona vendeghazow na Facebook. Domki przy basenie zajęte. Czy możecie dac jakiś namiar żeby coś zarezerwować? Jadę z rocznym dzieckiem nie chciałabym jechać w ciemno...

I jeszcze pytanie jak mniej więcej kształtują się ceny za osobę za nocleg ? Jakiś przedział od - do?
Odpowiedz
Sprawdzałaś to? http://forum.wegierskie.com/S%C3%A1rospa...t#pid28864
Pensjonat istnieje naprawdę i z ulicy wygląda OK.
Odpowiedz
(07-07-2017, 22:35)eplus napisał(a): [Obrazek: 77de884cf8edbb51med.jpg]
Elementem wielokrotnego użycia jest tylko opalarka.
Cyganie i Rusini na Słowacji powinni poważniej zająć się kłusownictwem, skoro myśliwych tam brak.
Świetny pomysł na ruszt z niczego, patent jak znalazł na wojaże motocyklowe.
Kłusowanie wymaga wysiłku i umiejętności.
Odpowiedz
(30-06-2017, 11:31)eplus napisał(a): Wybiera się ktoś? Oczko
Ja z rodziną może przed 12 sierpnia? Będziemy na Roztoczu i okolicach, chcemy też zobaczyć Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Markową, może Tarnów. Stamtąd to już blisko... Gdy czasu starczy, to podskoczymy wygrzać kości na 2-4 dni. Pod namiot.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,357 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,959 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości