Węgierska nutka na dziś
A to moja poszukiwana piosenka Uśmiech[/align]

https://www.youtube.com/watch?v=g-iJ70be...VnspMcYrSc
Odpowiedz
"Klątwa czy błogosławieństwo"...
Odpowiedz
Szeroki uśmiech dziś nutka o Balatonie...
Odpowiedz
byliśmy wczoraj na koncercie, było super, pierwsza część to "Magyar Retro" ... muzyka z lat 60-80 ubiegłego wieku Uśmiech
Odpowiedz
Odpowiedz
Jeszcze z koncertu...  piosenka zespołu Expressz...już dawno zapomniana  Uśmiech  "Jöjj Hozzám ... Przyjdź do mnie"
Odpowiedz
(29-06-2014, 12:19)antmys5280 napisał(a): Szukam pewnej piosenki węgierskiej którą kiedyś słyszałem i bardzo mi się spodobał a nie mogę jej za cholerę znaleźć.
Nie pamiętam jakiego zespołu ale oglądałem teledysk na youtube. Tematyką piosenki było to żeby Bóg błogosławił Węgry i węgierskie dzieci. Zespół chyba jakiś nacjonalistyczny. Piękny teledysk z bawiącymi się dziećmi coś w tym stylu. Tyle pamiętam, może ktoś z forum kojarzy tą piosenkę ?

To będzie Kárpátia - Błogosławieństwo Dzieci/Gyermek áldás

https://www.youtube.com/watch?v=g-iJ70beoZs

Jeśli dobrze odczytałem to 12 lipca w Hajdúszoboszló zagra Kárpátia.
Odpowiedz
Jedną ze swych płyt zespół "Express" nagrał w Związku Radzieckim... na tym longu jest mój ulubiony przebój tej grupy, właśnie ten > "Véletlen (Przypadkowo)".
Odpowiedz
OryginałOczko



elektroniczna przeróbka też węgierskiego zespołu

Odpowiedz
Dziś coś dla wędkarzy... Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  János Bródy zaaregował na podsumowanie roku przez premiera Waldek 1 153 19-02-2024, 22:07
Ostatni post: Sztasek
  Muzyka węgierska na płytach rwmagyar 6 4,473 12-02-2024, 15:27
Ostatni post: rwmagyar
  Węgierska telewizja w Polsce fvg 22 27,872 27-03-2023, 14:06
Ostatni post: sdyczko
  Koncert Bryan'a Adams'a na placu Bohaterów (Hősök tér) Waldek 0 1,506 26-08-2019, 22:52
Ostatni post: Waldek
  Węgierska Wiosna Filmowa w Kinie Pod Baranami annamkalfas 1 2,032 13-05-2019, 14:18
Ostatni post: rwmagyar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 56 gości