Węgierska nutka na dziś
(23-10-2014, 21:26)makgajwer napisał(a): Nie ma jak stare węgierskie szlagiery np. HOMONYIK SÁNDOR - Szeres úgy,hogy elhigyem!

Tytuł poprawnie po węgiersku brzmi " Szeress úgy, hogy elhiggyem" czyli "Kochaj tak, żebym uwierzył/a".
Odpowiedz
@Ribizli: dziękuję; sorry za błąd ortograficzny :-) btw skopiowałem z węgierskiego kanału YT nie czytając uprzednio. Widać nawet rodowici Węgrzy mają problemy z ortografią o czym swego czasu przekonałem się ucząc tego języka :-)
Odpowiedz
przed spacerem po lesie ... Fonó zenekar - Erdő, erdő ... Las,las
Odpowiedz
dedykuję użytkownikowi waldzior Uśmiech
Odpowiedz
Piramis "Ajándék ... Prezent"
Odpowiedz
Róża "Tylko dobzi odchodzą ... Csak a jók mennek el" - Alex Tamás
Odpowiedz
Piramis - "Ha volna két életem ... Gdybym miał dwa życia ..."
Odpowiedz
4 listopada na Węgrzech ... dzień żałoby narodowej
Flaga węgierska "Esik az eső ázik a heveder..."
Odpowiedz
Fanom zespołu Dalriada na dzisiaj dedykuję Uśmiech przebój "A Dudás ... Dudziarz"
Odpowiedz
Wczoraj dostałem do przesłuchania kilka kaset ! Szeroki uśmiech
Na jednej z nich było kilkanaście węgierskich "kawałków" i wśród nich nagrania Flaga węgierska które wykonuje znakomita grupa folkowa, jedna z najlepszych na Węgrzech, wspaniały Dűvő zenekar Uśmiech oto jeden z nich
"Nie patrz na mnie ... Ne nézz reám"
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  János Bródy zaaregował na podsumowanie roku przez premiera Waldek 1 147 19-02-2024, 22:07
Ostatni post: Sztasek
  Muzyka węgierska na płytach rwmagyar 6 4,468 12-02-2024, 15:27
Ostatni post: rwmagyar
  Węgierska telewizja w Polsce fvg 22 27,857 27-03-2023, 14:06
Ostatni post: sdyczko
  Koncert Bryan'a Adams'a na placu Bohaterów (Hősök tér) Waldek 0 1,502 26-08-2019, 22:52
Ostatni post: Waldek
  Węgierska Wiosna Filmowa w Kinie Pod Baranami annamkalfas 1 2,027 13-05-2019, 14:18
Ostatni post: rwmagyar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 146 gości