Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety)
(05-04-2024, 15:08)ex-komar napisał(a): Gdyż czasy komunizmu/socjalizmu czy innego ...izmu się skończyły, nawet na Węgrzech
Każdy pośrednik ma prawo do naliczenia prowizji i nie musi się tłumaczyć a ty nie musisz kupować
Kadarka w Tesco kosztuje 1800ft a w Lidlu 1700ft - czyli zgodnie z komunistyczną logiką musisz zacząć ścigać Tesco za spekulacyjne zawyżanie cen
A noclegi via booking? Przecież pobierają prowizję a powinni za darmochę bo zawyżają cenę noclegu

Widzę że z braku argumentów sięgasz po argumentum ad hitlerum w wersji soft, czyli "komunistyczne myślenie"
Ale nie bardzo ci to wyszło bo w powyższych przykładach nie ma ogłoszonej w odpowiednim akcie prawnym ceny urzędowej dla Kadarki czy pokoju na wynajem.
A jest taka cena na winietę autostradową.

Cytat:Nie pisz bzdur. Cena jest podana w tej walucie, jaką wybierasz i taką cenę płacisz
Jak chcesz kupujesz - jak nie chcesz idziesz na inną stronę

Cena tak. A jakieś info dlaczego ona się różni od oficjalnej?
I co dostanę za tą wyższą cenę?
Jestem konsumentem i obywatelem UE, należy mi się pełna informacja jak psu zupa.

Taaa... wybrałem kraj rejestracji Węgry i płatność w forintach i dostałem cenę chyba o 20% wyższą niż dla ustawienia PL/Ft

Dlatego znowu wybolduję - unikać pośredników, kupować winiety na oficjalnej stronie.

Cytat:Kupujesz e-matrice na MOL-u, podajesz tylko numer rej, płacisz gotówką.
Dlaczego??? Przecież ukrywasz swoje dane!!!

A tu już nie wiem co chciałeś przekazać, ale chyba nie zależy mi by się dowiedzieć...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny) - przez fvg - 27-06-2012, 18:51
RE: Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) - przez Slavekk - 06-04-2024, 10:22

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,117 1,348,938 3 godzin(y) temu
Ostatni post: Slavekk
  Zakup winiety - z innej strony swierzaczek 5 1,182 28-07-2023, 11:22
Ostatni post: ex-komar
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 97,161 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy? nikodem977 12 10,640 07-06-2023, 9:55
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 1,071 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości