rodzinne wakacje gdzie? w ciemno?
#5
Mi najbardziej o te dzieci chodzi, zwłaszcza takie małe. Jadąc z najbliższego zakątku Polski to i tak jest parę godzin jazdy, najczęściej nocnej, bo z małymi dziećmi tak najprościej. Ląduje się w 40-stopniowym upale i zaczyna się szukanie. Najprościej byłoby żonę z dziećmi zostawić na plaży, ale ona też chce zobaczyć kwaterę, w dodatku ma głos decydujący, co do kuchni, łazienki, ogródka, co dobre dla dzieci, a co nie. Nie naśmiewam się - tak jest.

Krąży się po okolicy. Radość, jak coś jest wolne, a potem się okazuje, że jednak cena mega wysoka. Nie łudźcie się - właściciele są na bieżąco najlepiej poinformowani, czy można coś znaleźć w okolicy. Jak wiedzą, że nie można, a akurat mają wolne łóżka, to ceny lecą w kosmos. Ma jako HelkaTours mamy jeszcze jakąś kartę przetargową, że na co innego się umawialiśmy. Klient z ulicy nie ma żadnych argumentów - bieże albo nie, bo i tak przyjdą inni.

Przyjeżdżającym w ciemno na miejscu nie jestem w stanie wiele pomóc. Nie będę Was raczyć opowieściami o rodzinach dzwoniących z płaczem o godz. 21 po całym dniu poszukiwań po jakikolwiek ratunek. Serce się kraje.

Wszystkim miłośnikom jazdy w ciemno polecam absolutnie to samo, co Sztasek: szukajcie minimum 5 km od Balatonu. Czy te codzienne dojazdy Wam się opłacą, to już inna sprawa.

Doktorpolmos - mam nadzieję, że się nie gniewasz za moje wywody. Trochę rykoszetem uderzyło w Ciebie, bo akurat wiele osób ma takie podejście. Każda rodzina najlepiej zna swoje dzieci, możliwości, wie, co dla niej akurat dobre.

Mogę Wam polecić apartament tutaj:

Calineczka S042

wolne miejsca są w terminie 10-20 sierpnia (apartament nr 1), cena za cały pobyt: 3000 zł +taksa klimatyczna 400 Ft za osobę dorosła za noc

Dajcie znać na priv: kociuba@helkatours.hu

pozdrawiam
Kasia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: rodzinne wakacje gdzie? w ciemno? - przez Helka Travel - 06-03-2017, 16:45
RE: rodzinne wakacje gdzie? w ciemno? - przez tkoko - 07-03-2017, 20:19
RE: rodzinne wakacje gdzie? w ciemno? - przez eplus - 11-06-2018, 20:35

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,935 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  wakacje z dziećmi 12 i 10 lat ZYCZmonia 4 1,170 08-05-2023, 11:18
Ostatni post: maj0nez
  Prośba o pomoc wakacje 2+2 damnes82 1 1,691 13-06-2019, 22:54
Ostatni post: Helka Travel
  Balaton w ciemno we wrześniu hncl 8 5,843 15-02-2019, 15:59
Ostatni post: Helka Travel
  Gdzie nad Balaton w sierpniu Elżbieta.S. 4 13,566 27-04-2018, 0:59
Ostatni post: Helka Travel



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości