Śląsk - Siofok
#1
Witam, w najbliższy poniedziałek wybieramy się z dziewczyną nad Balaton. Jaka droga najlepsza z okolic Gliwic? Najszybsza, najprostsza. Czytałem mniej więcej, ale chciałbym aktualne info Uśmiech.

Ponadto mam pytanie o Winety. Lepiej kupić w PZM-ie czy na stacji w danym kraju? Potrzebuje Winetki na Słowację oraz Węgry. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
(24-07-2014, 21:04)Zulek napisał(a): Witam, w najbliższy poniedziałek wybieramy się z dziewczyną nad Balaton. Jaka droga najlepsza z okolic Gliwic? Najszybsza, najprostsza. Czytałem mniej więcej, ale chciałbym aktualne info Uśmiech.

Ponadto mam pytanie o Winety. Lepiej kupić w PZM-ie czy na stacji w danym kraju? Potrzebuje Winetki na Słowację oraz Węgry. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

Bomba http://forum.wegierskie.com/Kluczbork-op...tonszarszo
Bomba http://forum.wegierskie.com/TRASA-Katowice-Heviz
Odpowiedz
#3
Witam. My każdego roku jezdzimy z Żor na zwardoń , dalej Żilina-Bratysława-dalej na budapeszt i przed Budapesztem zjazd w strone Balatonu. Cały czas autostrada. Można krócej przez słowacje (góry, fajne widoki ) ale ze względu na dzieci wolimy autostrade, do Siofok spokojnie w 6 godzin. Winiety zdecydowanie na stacjach w słowacji i na węgrzech. W polsce na granicy na bliskiej raz kupiłem to 10zł wiecej.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
My jedziemy też w poniedziałek z Oświęcimia. Ale z autostradą tylko przez Słowację. Na wysokości Trnavy odbijamy na Komarno i na Węgrzech prosto na Székesfehérvár a później drogą nr 7. Ps. W Polsce jedziemy na Zwardoń.
Odpowiedz
#5
(24-07-2014, 22:01)Krzysiek76 napisał(a): Witam. My każdego roku jezdzimy z Żor na zwardoń , dalej Żilina-Bratysława-dalej na budapeszt i przed Budapesztem zjazd w strone Balatonu. Cały czas autostrada. Można krócej przez słowacje (góry, fajne widoki ) ale ze względu na dzieci wolimy autostrade, do Siofok spokojnie w 6 godzin. Winiety zdecydowanie na stacjach w słowacji i na węgrzech. W polsce na granicy na bliskiej raz kupiłem to 10zł wiecej.
Pozdrawiam


Na Budapeszt, a potem w stronę Balatonu. Jaki zjazd, w jakiej miejscowosci, na jakiej wysokości? Pierwszy raz jadę, dlatego chciałbym wszystko na tip top Uśmiech


e;
Zwardoń, Żylina, Bratysława, Rajka, Mór, Siofok. Taką trasę wydedukowałem na podstawie waszych doświadczeń. Co sądzicie?
Odpowiedz
#6
https://www.google.pl/maps/dir/O%C5%9Bwi...090603!5i1 ja jadę tak
Odpowiedz
#7
Przed Budapesztem zjazd z autostrady M1 na M7 i juz jedziemy wzdłuż balatonu
Odpowiedz
#8
Swietna trasa. Bardzo polecam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przyjemna i bezpłatna droga z Egeru na Śląsk Wazzki 1 2,509 05-09-2019, 9:21
Ostatni post: kowcio
  Kraków do Siofok - TRASA kristo82 2 3,215 07-08-2018, 20:03
Ostatni post: Aleksander
  Koszalin - siofok winiety jaren34 4 3,049 05-08-2017, 15:54
Ostatni post: jaren34
  Budapeszt - Siofok - Hevitz? lokospoko 0 2,623 28-03-2017, 12:38
Ostatni post: lokospoko
  dojazd z Budapesztu do Siofok edika 1 3,487 26-06-2016, 14:45
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości