Życzenia
#11
 W lany poniedziałek nie oszczędzaj wody, ona naszym Paniom zapewni urody ...    Oczko   Róża
Odpowiedz
#12
Wszystkiego dobrego na każdy dzień !
Odpowiedz
#13
(19-05-2025, 23:12)rzyym23 napisał(a): Wszystkiego dobrego na każdy dzień !

Wszystko najlepszego z okazji dnia dzisiejszego.
Odpowiedz
#14
Z okazji świąt Bożego Narodzenia 
Wielu głębokich i radosnych przeżyć wytrwałości i radości dla wszystkich forumowiczów.
Wesołych świąt.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Życzenia Wielkanocne eplus 3 3,160 04-04-2026, 9:33
Ostatni post: Pompa@
  Życzenia eplus 3 4,202 01-04-2018, 13:27
Ostatni post: Waldek
  Życzenia urodzinowe fvg 46 45,320 03-08-2014, 21:47
Ostatni post: czesieko



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości