Antyradar
#1
Witam
Ponieważ mało jeżdżę za granicę Polski. chciałem spytać czy w trasie używacie coś podobnego do Yanosika ? Pytam bo na radiu nie zawsze spotkasz Polaka a taka aplikacja na telefon jest bardziej zrozumiała dla innych.
Podajcie swoje przykłady jak radzicie sobie z ichniejszą Policją Język , robotami drogowymi, radarami czy wypadkami na drodze lub korkami Dodgy .
Dziękuje

p.s. Jak jest już gdzieś taki temat rozwinięty to dajcie mi znać, bo jakoś nie mogłem tego znaleźć.
Odpowiedz
#2
Gdzieś na forum jest link do map z robotami drogowymi za granicą, zresztą wystarczy poczytać posty, my tu jesteśmy dosyć na bieżąco poinformowani. Oczko To wszystko offline, a na żywo chyba tylko patrzeć przed siebie, żeby w porę zawrócić albo poszukać objazdu, zanim utknie się w korku. I przestrzegać przepisów, włączyć sobie muzykę, wyluzować się w czasie jazdy, bo zaoszczędzone pół godziny to nic naprzeciw kosztów i wstydu w razie wpadki. Szczególnie oczywiście na Słowacji.
Odpowiedz
#3
(30-06-2015, 13:16)eplus napisał(a): Gdzieś na forum jest link do map z robotami drogowymi za granicą, zresztą wystarczy poczytać posty, my tu jesteśmy dosyć na bieżąco poinformowani. Oczko To wszystko offline, a na żywo chyba tylko patrzeć przed siebie, żeby w porę zawrócić albo poszukać objazdu, zanim utknie się w korku. I przestrzegać przepisów, włączyć sobie muzykę, wyluzować się w czasie jazdy, bo zaoszczędzone pół godziny to nic naprzeciw kosztów i wstydu w razie wpadki. Szczególnie oczywiście na Słowacji.

A poza tym wypisywanie mandatu to minimum jakieś 15 min. czasem więcej. De facto wyjdzie na to samo.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Który Antyradar na trasie? perfekt 2 5,262 14-10-2018, 23:19
Ostatni post: Michal80



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości