Atrakcje Osobista mapa Budapesztu - Wasze rekomendacje
#11
Nie ukrywam, że mój wpis na blogu powstał częściowo pod wpływem publikowanych na tym forum wypowiedzi moziby Uśmiech

Dziękuję Wam wszystkim za rekomendacje. Wpadłem tylko na chwilkę, ale jak znajdę moment, to usiądę, przeczytam, uzupełnię wiedzę i zmodyfikuję odpowiednio plan Uśmiech

No i oczywiście dam znać, co i jak mi się podobało, kiedy już wrócę Uśmiech

Miłego!
Mateusz Puszczyński
Na Wschód - blog o Europie Środkowo-Wschodniej
Odpowiedz
#12
Moziba miał rację - kilku godzin nie starczyło. A że więcej, niestety, nie udało się wyszarpać, odwiedziłem jedynie część miejsc, z tych które planowałem zobaczyć. Plus jest taki, że będzie do czego wracać. Uśmiech

Gdyby to kogoś interesowało, krótkie wpis z wrażeniami z Budapesztu i fotogaleria tutaj: http://www.nawschod.eu/wegry/co-poza-fla...udapeszcie

A to moja ulubiona fotka Uśmiech

[Obrazek: budapeszt_23.jpg]
Mateusz Puszczyński
Na Wschód - blog o Europie Środkowo-Wschodniej
Odpowiedz
#13
Dzięki za relację. Super, tylko faktycznie krótko trochę. No ale - jak piszesz - będzie po co wracać. Czym jechałeś na miejsce? Gdzie nocowałeś? Polecisz jakieś miejsce?

Aha, jeżeli nie masz nic przeciwko, to proponuję relację umieścić także na forum Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#14
To była podróż służbowa, stąd bardzo mało czasu na zwiedzanie. W Budapeszcie nawet nie nocowaliśmy, bo jeszcze tego samego dnia jechaliśmy nad Balaton. A transport to samolot z przesiadką w Warszawie - zapewne mało turystyczna, bo droga, opcja.
Mateusz Puszczyński
Na Wschód - blog o Europie Środkowo-Wschodniej
Odpowiedz
#15
(03-07-2012, 22:58)fvg napisał(a):
(03-07-2012, 21:10)andrasz napisał(a): Przede wszystkim - ogromne uznanie :exclamation: dla moziba, za znajomość B-tu i za umięjetność przekazania tej wiedzy w zajmujący sposób.

Podpisuję się obiema rękoma - czytając opis miałem momentami wrażenie, że siedzę w tym tramwaju czy trolejbusie. Chylę czoła, moziba!
NoSzeroki uśmiech mnie też zatkało Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Do Budapesztu wracają rozświetlone autobusy i tramwaje. Waldek 1 1,075 02-12-2023, 18:02
Ostatni post: eplus
  Uwagi do Nowa atrakcja Budapesztu wieża MOL Waldek 0 442 24-04-2023, 10:58
Ostatni post: Waldek
  Najnowsi honorowi obywatele Budapesztu Waldek 0 435 18-11-2022, 2:57
Ostatni post: Waldek
  Książka Sekrety Budapesztu eplus 8 1,858 13-02-2022, 22:52
Ostatni post: Tudós
  Muzea Budapesztu Geograf 9 3,777 26-09-2019, 0:52
Ostatni post: Geograf



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości