Bary sportowe w Budapeszcie
#1
do rozpoczęcia tego wątku skłoniło mnie pytanie o to, gdzie można w Budapeszcie obejrzeć skoki narciarskie. pamiętam, że podobny problem mieli znajomi, którzy przebywali na Węgrzech podczas Euro - oni z kolei nie mogli trafić nigdzie na mecz. dlatego proponuję podawać tutaj adresy miejsc, gdzie można w Budapeszcie obejrzeć wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe (mecze, zawody sportowe, itd.).

1. ogródek piwny na Wyspie Małgorzaty

kojarzę taki ogródek piwny sponsorowany przez któryś dużych browarów. nie należał on do najtańszych, ale wszędzie były telewizory i leciały tam mecze kilku lig europejskich równocześnie.

na pewno dobrze miejsce, by oglądać piłkę nożną. tylko jak to się nazywało? kojarzy ktoś może?

2. Champs Sport Bar przy ulicy Dohány

nawet mapka dojazdu jest:

[Obrazek: 6nwly1.jpg]

wrzucajcie swoje propozycje Oczko
Odpowiedz
#2
Znam dwa /w sensie: byłem i przeżyłem/:

Arena Corner na placu Liszta.
Drogie jedzenie i wino, tanie piwo, rzadko są wolne miejsca.
Można zamówić stolik. Sztywna atmosfera i z zadęciem na lokal kategorii S.

Aranyhid Hegyalia / Alkotas od strony przystanku BAH.
Tanio /względnie/ i ciekawe towarzystwo ale nie ma się co bać.
Jak brakuje miejsc to dostawią krzesełka.
Luzacka atmosfera.
Uwaga: piwo czy wino po otrzymaniu wypijamy - inaczej wypiją sąsiedzi Oczko
Odpowiedz
#3
byłem tylko w Arena Corner. Piwo faktycznie tanio, ale jest duży tłok. Jednak jak jest mecz to tworzy się fajna atmosfera.
Odpowiedz
#4
(10-03-2014, 11:43)Timo napisał(a): byłem tylko w Arena Corner ...

Byłem we wtorek w Arenie na meczu Bayern-Arsenal Oczko
Tłok, hałas, piwo. Zostałem zaproszony, więc nie ma co marudzić ale raczej ostatni raz tutaj.
Wolę Aranyhid tym bardziej że mieszkam przy Otthon ut. więc z reguły sami znajomi przy stolikach Wino
Odpowiedz
#5
Ja moge polecić fajny bar sportowy na skrzyżowaniu Andrassy utc z terez Korut czyli inaczej mówiąc przy Oktogonie , Jak byłem ostatni raz w Budapeszcie to tam oglądałem retransmisje derbów Budapesztu Ferencvaros v Ujpest na których byłem ale nie dano mi oglądać meczu bo jak bratankowie się dowiedzieli że jest chłopak z Polski czyli ja to co chwila znosili piwo i normalnie ... padłem Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#6
(16-03-2014, 17:33)radek napisał(a): Ja moge polecić fajny bar sportowy na skrzyżowaniu Andrassy utc z terez Korut...

Jeżeli masz na myśli Pointer Pub przy Teréz krt. to wczoraj oglądałem tam finał LM.
Faktycznie fajna atmosfera plus kilku Hiszpanów więc się działo.
Mieliśmy własny stolik, ale i tak po kilku minutach towarzystwo się wymieszało.
Ceny akceptowalne (hunter 1 litr po 700, gigantyczna pizza 2500, łyskacz 600 - promocja), żadnych awantur nawet jak Atletico poległo.
Czyli: polecam Uśmiech
Odpowiedz
#7
A na zewnątrz jest jakieś tv czy tylko w środku?
Bo akurat będę w trakcie MŚ i raz czy 2 bym się na jakiś meczyk wybrał
Odpowiedz
#8
(25-05-2014, 22:52)LK1 napisał(a): A na zewnątrz jest jakieś tv czy tylko w środku?

Tylko wewnątrz.
Pub jest malutki i na imprezy trzeba rezerwować stolik. No i nie wszystkim taka ciasnota odpowiada.
Generalnie było fajnie ale i tak wolę Aranyhid Uśmiech
Odpowiedz
#9
Dla tych, którzy preferują większe zgromadzenia w czasie Mundialu, tu jeszcze parę miejsc pod chmurką:

Na Placu Wolności, na którym cztery lata temu znajdowało się centralne „kino” futbolowe, w tym roku również będzie można podziwiać zmagania piłkarzy, ale niekoniecznie na żywo, bo godziny otwarcia w tygodniu to 8.00 do 24.00 a w weekendy 10.00 do 24.00. Organizatorem jest jak zwykle browar Borsodi. Na poprzednich mistrzostwach mecze gromadziły tu nawet 5000 widzów.

Moim zdaniem fajniejszym miejscem może okazać się klub Akvárium (dawny Gödör) na placu Erzsébet tér. Organizatorzy informują o trzech miejscach, w których będzie można oglądać mecze, w tym na imponujących rozmiarów ekranie LED: Taras, Aqua Bistro i Nagy Hall.

Budapest Park - przygotowano tu ogródek piwny, otwarte do rana więc można oglądać też nocne transmisje lub skorzystać z innych atrakcji, np. odbywających się obok koncertów. 1095 Budapest, Soroksári út 60

Grund (w VIII dzielnicy, Nagytemplom u. 30) – pomieści ok. 500 osób. Do godz.22.00 duży ogród, po 22.00 – mniejszy dziedziniec na tyłach klubu. http://www.agrund.hu/index.php

Városliget – tu transmisje w Kertem (Olof Palme sétány 3)

Wyspa Małgorzaty – Holdudvar

WestEnd – na dachu centrum handlowego otwarty będzie VB Terasz
Odpowiedz
#10
Wczoraj był kolejny świetny wieczór w Aranyhid plus niespodzianka.
Wszyscy co zamawiali heinekena mieli go gratis Uśmiech
Koleżanka z chłopakiem była w Grundzie i przy śniadaniu opowiadała, że też było OK.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 252 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,785 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,233 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 281 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,465 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości