Bogács
No hellołł Bogacs jeszcze śpi ? ? ?  Piwo
Odpowiedz
(23-07-2018, 10:12)wojti76 napisał(a): Na basenach jest plac zabaw

Bardzo malutki.
Odpowiedz
Ale jest  Uśmiech  Mój młodszy  syn w tamtym roku bardzo czesto się tam bawił (miał 3 latka )
Odpowiedz
Hej, jestem nowy na tym forum ale Węgry już trochę znam. Proszę o info tych którzy byli w Bogacs w terminach koniec września - początek października.
Chodzi mi głównie o to czy jest to jeszcze okres turystyczny? czy totalne "puchy" i zamknięte wszystko poza sklepem spożywczym.
Bo w innych regionach, może poza Balatonem to pomimo ładnej pogody pod koniec września ludzi nie ma.
Głównie zależy mi na informacjach dotyczących czy czynne są wszystkie baseny i czy jest jakiś wybór restauracji - barów z lokalnym jedzeniem bo wybieram się na 3-4 dni i nie zamierzam gotować ani głodować Uśmiech
Odpowiedz
Będzie pusto /poza mną bo też się wybieram w mniej więcej tym terminie/. Baseny są czynne, ale nie te dla dzieci, więc jeśli się wybierasz z dziećmi to odradzam, co jednak przekłada się na ceny wejściówek, w październiku są niższe o 500 ft./chyba, tak zapamiętałem/. Z głodu nie umrzesz, na basenach kilka punktów będzie czynnych i jakieś knajpy " na mieście" też.
Odpowiedz
Dzięki za info jutro ruszam, tym razem bez dzieci :Uśmiech konserw z biedronki nie biorę więc liczę  na miejscowe knajpy.
Odpowiedz
Ja wróciłem w niedzielę, w weekend były jakieś imprezy koło piwnic, więc ludzi była cała masa, ale to miejscowi, przyjechali i pojechali. Też się chyba wybiorę w piątek na dwa dni, jakoś mi zimno w Polsce.
Odpowiedz
Jakie macie sprawdzone miejsca w Bogacs do noclegu blisko term. Z dwoma pokojami i aneksem kuchennym?
Odpowiedz
Poszukaj w tym wątku - ktoś się ogłaszał. Ja tu kiedyś spałem i było ok: http://bogacsapartman.uw.hu/apartman.html
Odpowiedz
Dawno nie było aktywności w temacie Bogacs, tak jakby forumowicze przestali tam jeździć... 
Żeby nikt tak nie pomyślał - to ja już za kilka dni (nareszcie!!!!!) wybywam z wielkiego (no.. powiedzmy...) miasta i będę w Bogacs.
pozdrawiam forumowiczów
Paweł
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości