Bogács
Co tam w Bogacs ciekawego ? Zmieniło się coś od roku czasu ?
Odpowiedz
Hej!
Czy ktoś z forumowiczów był w tym roku w Bogacs?
Jeśli tak to proszę o jakieś informacje : czy rzeczywiście jest mało ludzi, jak z obostrzeniami na basenach, itp...
Wybieramy się 15 sierpnia, więc jeszcze trochę czasu jest do wyjazdu i wiem, że może się wiele zmienić, ale liczę na to, że będzie ok. Z wielu względów w tym roku tylko  na tydzień , ale co zrobić...
Odpadli nam wszyscy znajomi, którzy mieli być w tym czasie, lecz covid potrafił zamieszać i uprzykrzyć życie na różne sposoby... My mimo problemów nie rezygnujemy !!
A może ktoś będzie w tym samym czasie?
pozdrawiam
Odpowiedz
schibcia napisał(a):Hej!
Czy ktoś z forumowiczów był w tym roku w Bogacs?
Jeśli tak to proszę o jakieś informacje : czy rzeczywiście jest mało ludzi, jak z obostrzeniami na basenach, itp...
Wybieramy się 15 sierpnia, więc jeszcze trochę czasu jest do wyjazdu i wiem, że może się wiele zmienić, ale liczę na to, że będzie ok. Z wielu względów w tym roku tylko  na tydzień , ale co zrobić...
Odpadli nam wszyscy znajomi, którzy mieli być w tym czasie, lecz covid potrafił zamieszać i uprzykrzyć życie na różne sposoby... My mimo problemów nie rezygnujemy !!
A może ktoś będzie w tym samym czasie?
pozdrawiam

Jak wyjeżdżasz 15 sierpnia to trafiasz na węgierski długi weekend, 20 sierpnia jest Św. Stefana, byłem kiedyś w Bogacsu w tym terminie i było na prawdę dużo ludzi  Zmieszany , choć z drugiej strony byłby różne inne atrakcje w związku z tym (fajerwerki, jakieś pokazy laserowe itp.),
 ale z uwagi na COVID może będzie w tym roku trochę luźniej,
udanego wyjazdu
pozdrawiam
Odpowiedz
Planuje wybrać się do Bogacs w następnym tygodniu 5-6 sierpnia ale 15 będę już wyjeżdżał  Smutek
Odpowiedz
(27-07-2020, 14:54)schibcia napisał(a): Hej!
Czy ktoś z forumowiczów był w tym roku w Bogacs?
Jeśli tak to proszę o jakieś informacje : czy rzeczywiście jest mało ludzi, jak z obostrzeniami na basenach, itp...
Wybieramy się 15 sierpnia, więc jeszcze trochę czasu jest do wyjazdu i wiem, że może się wiele zmienić, ale liczę na to, że będzie ok. Z wielu względów w tym roku tylko  na tydzień , ale co zrobić...
Odpadli nam wszyscy znajomi, którzy mieli być w tym czasie, lecz covid potrafił zamieszać i uprzykrzyć życie na różne sposoby... My mimo problemów nie rezygnujemy !!
A może ktoś będzie w tym samym czasie?
pozdrawiam
Ja byłem na początku lipca przez dwa tygodnie, na basenach tłumów nie było, ale i pustek też nie. Polaków nie za wiele, kilka osób się plątało, ale to nie to samo co zwykle. Knajpy czynne, ruch powiedziałbym taki jak zawsze. Jutro się wybieram to napiszę czy się coś zmieniło.
Odpowiedz
Jestem od wczoraj na campingu w Bogacs ludzi dosyć sporo, obostrzeń do tej pory nie stwierdziłem,gastronomia działa normalnie na campingu miejsc nie za wiele nie miałem za bardzo w czym wybierać ?
Odpowiedz
(07-08-2020, 7:57)wojti76 napisał(a): Jestem od wczoraj na campingu w Bogacs ludzi dosyć sporo, obostrzeń do tej pory nie stwierdziłem,gastronomia  działa normalnie na campingu miejsc nie za wiele nie miałem za bardzo w czym wybierać ?

oooo to jestem w lekkim szoku, bo w Eger podczas mojego pobytu były pustki na basenach. Może to wina prognoz pogody ktore zapowiadały deszcze i burze (mimo to byla piekna pogoda, a deszcz był jedynie w nocy)
Odpowiedz
Jolcia ja też byłem zaskoczony tak dużą frekwencją na campingu spodziewałem się mniejszego obłożenia
Odpowiedz
Dzień dobry, też spędzałam czas z rodziną w Bogacs od 1-7 sierpnia. Potwierdzam, kamping gęsto obstawiony kamperami. Jedyne wymaganie to maseczki obowiązujące przy wejściu do budynku by zakupić ilety na basen. Na samych basenach wszystko działa normalnie. W toaletach środki do dezynfekcji desek sedesowych - problemem są dni weekendowe - wtedy brakuje wszytskiego a same baseny gęsto zaludnione. Mam wrażenie, że ceny posiłków w porównaniu z zeszłym poszły w górę. Ale w piwniczkach po staremu Uśmiech 250 HUF za 1 dl natomaist litr wina 700 HUF.
Ważne dla osób korzystających z parkingu przed furdo, którzy podobnie jak my nie mieszkają na kampingu, jest bezpłatny z racji pandemii, za to mam wrażenie, że część tej kwoty mieści się w cenie wejściówki na basen).

Całodniowy bilet dla rodziny z dwójką dzieci to: w dni weekendowe 8000HUF a w tygodniu 7600 HUF.

Mocno zdrożały ceny wynajmu apartamentów lub pokoi.

W nieodległym Cserepfalu 5000 HUF za dorosłego (po super zniżce ponoć bez to 7500 HUF ) i 3500 od dziecka, natomiast w Mezkovosed można już znaleźć noclegi od 3500 HUF za wynajem od dorosłego. Zastanawiam się skąd te ceny? Czyżby tak jak w Polsce odbijano sobie COIVD-a?

Bogacs rozumiem oblegany przez turystów, ale Cserepfalu mała wioseczka z małym muzeum gdzie z głośnika usłyszymy historię tego miejsca.
Odpowiedz
Przesadzasz z tą drożyzną. Ceny biletów na basen nie zmieniły się w tym roku. Podobnie bez zmian są noclegi, zazwyczaj mieszczą się w granicach 3500-4000 HUF więc zupełnie tak samo jak było w ubiegłym roku.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości