Bogács
Nie za wiele, ale zawsze coś  Szeroki uśmiech
Poprawię się po następnej wizycie, jak się uda, to może nawet w tym roku  Zdziwiony Oczko

Dla mnie ciekawostką było, że las faktycznie prawie cały bukowy, Do samego Lillafured kursuje też autobus z/do Miszkolca, ale jego numer, to już można na mapce wyguuglać
Odpowiedz
Wczoraj na basenach i kempingu mnóstwo ludzi, wieczorem tradycyjnie Bogacs tańczy i śpiewa w piwniczkach. Uśmiech Dzisiaj chyba wycieczka do Mezo lub Egeru.
Odpowiedz
(15-08-2021, 7:17)mariusz napisał(a): Wczoraj na basenach i kempingu mnóstwo ludzi, wieczorem tradycyjnie Bogacs tańczy i śpiewa w piwniczkach. Uśmiech Dzisiaj chyba wycieczka do Mezo lub Egeru.
Jest w ogóle miejsce żeby się rozstawić z przyczepą? Bo dzisiaj w nocy wyjeżdżamy.
Odpowiedz
Może być ciężko, wczoraj na basenach spotkałem na basenach chłopaka który uprosił obsługę żeby rozbić się z namiotem z rodziną a jest przejazdem na 1 lub 2 noce do Chorwacji. To weekend może w tygodniu będzie luźniej.
Odpowiedz
No dziś też wszędzie tłoczno,ale popołudniowy deszcz trochę rozgonił towarzystwo Oczko Przynajmniej w Mezo-do Bogacs nie mogę przekonać rodzinki od tygodnia-opisy ich nie przekonują ,za dużo termalnych za mało atrakcji dla dzieci -tak mówią,może podjadę wieczorem pokaże z bliska Oczko
Odpowiedz
(15-08-2021, 17:02)Cz@rek napisał(a): No dziś też wszędzie tłoczno,ale popołudniowy deszcz trochę rozgonił towarzystwo Oczko Przynajmniej w Mezo-do Bogacs nie mogę przekonać rodzinki od tygodnia-opisy ich nie przekonują ,za dużo termalnych za mało atrakcji dla dzieci -tak mówią,może podjadę wieczorem pokaże z bliska Oczko
Weź ich wieczorem do piwniczek w Bogacsu, myślę że ich przekonasz. Szeroki uśmiech Wino
Odpowiedz
Dzisiaj w Bogacsu koło piwniczek koncerty grają węgierskie kapele, dużo ludzi,  fajna atmosfera jutro ich narodowe święto więc Węgrzy się bawią. Pierwszy koncert wystartował o 21 drugi jest o 22:30.Słuchaliśmy trochę pierwszego wokalistka miała podobny głos do naszej Ani Wyszkoni i wcale mi nie przeszkadzało że nie rozumiałem o czym śpiewa. Uśmiech
Odpowiedz
Chcę wyjechać we wrześniu do Bogacza od 11 do 18 może ktoś ktoś wskaże sprawdzone kwatery, tylko blisko basenów.
Odpowiedz
(23-08-2021, 10:12)sati napisał(a): Chcę wyjechać we wrześniu do Bogacza od 11 do 18 może ktoś ktoś wskaże sprawdzone kwatery, tylko blisko basenów.
Może  na samym campingu są domki pokoje  w cenie noclegu wejśće na baseny 
https://spabogacs.eu/index.php/pl/nasze-...gow?id=300
Odpowiedz
Dobrze patrzę, że bilety wstępu w sezonie poszybowały w górę ? 2800ft gdzie w Mezokoveds 2400ft, kiedyś było odwrotnie, to Bogacs był jednym z tańszych basenów i np w Mezokoveds było drożej
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości