Bojkot Węgier
#61
(23-06-2022, 13:04)tkoko napisał(a):
(11-04-2022, 13:23)Slavekk napisał(a): @tkoko mącisz jak rasowy troll.
Fafnaście argumentów wzajemnie sprzecznych, aby tylko wyszło że sankcje są bez sensu, czyli najlepiej je znieść, co?

po 1. po Krymie nie nałożono żadnych poważnych sankcji gospodarczych tylko takie "osobowe". Co więc miałoby spowodować "upadek"?
po 2. Nie budżet tylko PKB Rosji JEST na poziomie Hiszpanii. I to nie są pierdoły. Siła gospodarki decyduje o możliwościach długotrwałego prowadzenia wojny.
To jest wojna na wyniszczenie, gdzie dostawy sprzętu wojennego Ukraina otrzymuje z zewnątrz a Rosja wyciąga z magazynów.

Pan poczeka...

Czekam już prawie 5 miesięcy (...)

Czyli jeśli coś jeszcze nie zadziałało to nie zadziała nigdy i trzeba się poddać?
O to ci chodzi?
Odpowiedz
#62
(23-06-2022, 14:35)Slavekk napisał(a): Czyli jeśli coś jeszcze nie zadziałało to nie zadziała nigdy i trzeba się poddać?
O to ci chodzi?

Teraz to "po ptokach", nie jestem specem od takich "spraw", ale że to się skończy źle dla każdego z nas wiedziałem od początku. Rusek ze swoim zbożem, ziemniakami, gorzała, gazem, ropą i drzewem z tajgi da sobie radę w każda pogodę i w każdych warunkach przy najgorszych "sankcjach". EU zamarznie bez gazu i ropy jak przyjdą (nie daj Boże) mrozy po 20 - 30*C i długa ostra zima. Cóż Biden i EU pod "przewodem" Polski zagrali z Putinem "pokera". Niestety Putin powiedział "sprawdzam" i wujek Sam z EU maja większy problem niż sam Putin.
Odpowiedz
#63
(23-06-2022, 18:57)tkoko napisał(a):
(23-06-2022, 14:35)Slavekk napisał(a): Czyli jeśli coś jeszcze nie zadziałało to nie zadziała nigdy i trzeba się poddać?
O to ci chodzi?

Teraz to "po ptokach", nie jestem specem od takich "spraw", ale że to się skończy źle dla każdego z nas wiedziałem od początku. Rusek ze swoim zbożem, ziemniakami, gorzała, gazem, ropą i drzewem z tajgi da sobie radę w każda pogodę i w każdych warunkach przy najgorszych "sankcjach". EU zamarznie bez gazu i ropy jak przyjdą (nie daj Boże) mrozy po 20 - 30*C i długa ostra zima. Cóż Biden i EU pod "przewodem" Polski zagrali z Putinem "pokera". Niestety Putin powiedział "sprawdzam" i wujek Sam z EU maja większy problem niż sam Putin.

A jak myślisz - co by było gdy by nie te działania zachodu ? Być może Putni był by przy granicy z PL albo i dalej ..
Odpowiedz
#64
W cywilizowanym świecie liczą się edukacja i nowoczesna medycyna. Jakby co to można i oponami palić, i wycinać lasy także w Polsce. A jak się dostanie raka czy zawału to liczą się nowoczesne terapię. To dlatego Ruskie tak krótko żyją.
Odpowiedz
#65
(24-06-2022, 14:50)Tomeq napisał(a): A jak myślisz - co by było gdy by nie te działania zachodu ? Być może Putni był by przy granicy z PL albo i dalej ..

Spytam podobnie, co by było gdyby nie wojny Polski/EU z Putinem od kilku lat np o Nord Streem 2, i nie tylko ? Cały czas słyszałem jak to dokopią ruskim, Dokopali i mamy to co mamy. Co do pobytu Putina przy granicy PL, to jest tam od 1945 roku jakbyś nie wiedział.
Odpowiedz
#66
(24-06-2022, 20:51)tkoko napisał(a):
(24-06-2022, 14:50)Tomeq napisał(a): A jak myślisz - co by było gdy by nie te działania zachodu ? Być może Putni był by przy granicy z PL albo i dalej ..

Spytam podobnie, co by było gdyby nie wojny Polski/EU z Putinem od kilku lat np o Nord Streem 2, i nie tylko ? Cały czas słyszałem jak to dokopią ruskim, Dokopali i mamy to co mamy. Co do pobytu Putina przy granicy PL, to jest tam od 1945 roku jakbyś nie wiedział.
Miałem na myśli inny rodzaj pobytu..
Odpowiedz
#67
(24-06-2022, 20:45)josef.svejk napisał(a): W cywilizowanym świecie liczą się edukacja i nowoczesna medycyna. Jakby co to można i oponami palić, i wycinać lasy także w Polsce. A jak się dostanie raka czy zawału to liczą się nowoczesne terapię. To dlatego Ruskie tak krótko żyją.

Fanfact: Polacy żyją mniej więcej tyle ile Albańczycy czy Kubańczycy, ale żyją dłużej niż Kuwejtczycy. Medycyna medycyną, ale liczą się też inne rzeczy Uśmiech
Odpowiedz
#68
(23-06-2022, 18:57)tkoko napisał(a):
(23-06-2022, 14:35)Slavekk napisał(a): Czyli jeśli coś jeszcze nie zadziałało to nie zadziała nigdy i trzeba się poddać?
O to ci chodzi?

Teraz to "po ptokach", nie jestem specem od takich "spraw", ale że to się skończy źle dla każdego z nas wiedziałem od początku. Rusek ze swoim zbożem, ziemniakami, gorzała, gazem, ropą i drzewem z tajgi da sobie radę w każda pogodę i w każdych warunkach przy najgorszych "sankcjach". EU zamarznie bez gazu i ropy jak przyjdą (nie daj Boże) mrozy po 20 - 30*C i długa ostra zima. Cóż Biden i EU pod "przewodem" Polski zagrali z Putinem "pokera". Niestety Putin powiedział "sprawdzam" i wujek Sam z EU maja większy problem niż sam Putin.

Gazu jest pod dostatkiem. Złoża norweskie są olbrzymie, to tylko kwestia ceny, podobno na razie propozycja jest na poziomie 3x cena ruskiego gazu, więc trochę drogo. Do tego gaz katarski i amerykański (ze złóż łupkowych).
pzdr.
Odpowiedz
#69
(25-06-2022, 7:59)ember napisał(a): Gazu jest pod dostatkiem. Złoża norweskie są olbrzymie, to tylko kwestia ceny, podobno na razie propozycja jest na poziomie 3x cena ruskiego gazu, więc trochę drogo. Do tego gaz katarski i amerykański (ze złóż łupkowych).
pzdr.

Sądzisz że wybór między zamarznięciem a zagłodzeniem coś zmienia ? Uśmiech
Emerytura "na rękę 2.8 tys, gaz za zeszłe lata (bez dodatkowego grzania zimą) ~6 tys zł * 3 = 18 tys zł, czyli moja półroczna emerytura.
Odpowiedz
#70
(25-06-2022, 9:25)tkoko napisał(a):
(25-06-2022, 7:59)ember napisał(a): Gazu jest pod dostatkiem. Złoża norweskie są olbrzymie, to tylko kwestia ceny, podobno na razie propozycja jest na poziomie 3x cena ruskiego gazu, więc trochę drogo. Do tego gaz katarski i amerykański (ze złóż łupkowych).
pzdr.

Sądzisz że wybór między zamarznięciem a zagłodzeniem coś zmienia ? Uśmiech
Emerytura "na rękę 2.8 tys, gaz za zeszłe lata (bez dodatkowego grzania zimą) ~6 tys zł * 3 = 18 tys zł, czyli moja półroczna emerytura.

Z jakiego kapelusza te cyferki losujesz?
6 tysięcy za gaz bez ogrzewania?
Bo na potrzeby gospodarstwa domowego to ze 3 stówy rocznie wystarczają.
Jakąś produkcję tym pędzisz?
Co za troll...
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Atrakcje turystyczne Północnych Węgier domekurenaty 1 3,250 06-06-2015, 22:16
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości