Budapeszteńska niespodzianka - oświadczyny w Budapeszcie
#1
Cześć wszystkim !

Założyłem ten temat, aby się Was poradzić nt. wyjazdu majówkowego (1-4.05) do Budapesztu. Założenie z dziewczyną mamy takie, aby zostać tam na 3 noce. Plan wycieczek sobie ułożymy na te 4 dni sobie ułożymy(bo źródeł co zwiedzać w Budapeszcie jest mnóstwo), jednak mam inne zmartwienie na głowie. Mianowicie, chcę się oświadczyć dziewczynie właśnie podczas tego pobytu i zastanawiam się nad wyborem miejsca. Do głowy przychodzi mi wzgórze Gellerta, podczas wieczornego spaceru Oczko Czy ktoś z Was ma lepszy pomysł, aby sceneria była zapierająca dech w piersiach ;-) ?

Pozdrawiam Flaga polskaFlaga węgierska
Odpowiedz
#2
Ten temat juz byl rok temu. Zajrzyj tutaj
Odpowiedz
#3
Dołączyć do FAQ! Oczko
Odpowiedz
#4
Polecam Basztę Rybacką - jest tam restauracja gdzie w nocy pewnie (byłem w nocy ale w innym miejscu, na baszcie byłem w dzień) jest widok na pięknie oświetlony Parlament i całą Budę - to jest romantyczna sceneria Uśmiech
Odpowiedz
#5
piękna restauracja, a potem noc w hotelu i pierścionek na tacy ze śniadaniem. Idealna sceneria na zaręczyny Uśmiech
Odpowiedz
#6
Wielkie dzięki wszystkim za opinie, rzeczywiście Baszta Rybacka ma niesamowity widok, tak jak widok z góry Gellerta (obserwacja wyłącznie ze zdjęć). Jeszcze raz wszystko przemyślę i wybiorę pośród tych dwóch opcji Uśmiech
Odpowiedz
#7
Jeszcze jedna sprawa o której zapomniałem Uśmiech

Jak myślicie czy wzięcie około 1000 zł wystarczy nam na ten wypoczynek 4 dniowy, aby spokojnie sobie 'poużywać' Budapesztu ? Oraz może głupie pytanie, ale czy na wyspie Małgorzaty już na początku maja da radę sobie poleżakować w wodzie czy lepiej wybrać się do łaźni Széchenyi'ego/Gellerta (która lepsza Uśmiech )?
Odpowiedz
#8
Ja w zeszłym roku się oświadczyłem w Budapeszcie, na majówce Język Wziąłem wybrankę serca na nadbrzeże Dunaju (które nieco mnie rozczarowało, jestem przyzwyczajony raczej do krakowskich bulwarów). Duża zaleta, że było bardzo mało ludzi, można było znaleźć ustronne miejsce.
Odpowiedz
#9
Witam Uśmiech

Mam pewne pytanie, a właściwie to nawet jest prośba Język
Wybieram się w terminie 21.08. - 25.08.2014 do Budapesztu z dziewczyną.
No i planuję się zaręczyć w tym mieście, i stąd moja prośba.. Gdzie w tym mieście można by się było oświadczyć?? By był romantyczny nastrój i jednak trochę prywatności.. W planach mam wzgórze Gellerta ale można tam wejść wieczorem przed zachodem słońca?? I czy nie jest ono wtedy jakoś szczególnie zatłoczone? :/

Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
nie wiem gdzie, ale pomysł fajny Uśmiech POWODZENIA
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 253 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,830 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,246 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 282 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,520 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości