Camping w Hajduszoboszlo
#51
(15-06-2014, 23:17)miki_110 napisał(a): ...Czy na Campingu Thermal jest jakaś przechowalnia rowerów? przeleciało mi przez głowę żeby zabrać rowery ale przecież w namiocie ich trzymał nie będę, poza tym pasowałoby żeby ich nikt nie "pożyczył"...
...na wszelki wypadek należy mieć trochę dłuższy łańcuch i kłódkę rowerową Oczko
Odpowiedz
#52
Przeczytałam cały watek i mam dwa pytania. Jedno odnośnie cen, wiem, wiem wałkowane 10 razy, ale co to jest Bonifikata FICC 10%. Czy to jest znizka od całości?
Np 4 osoby (2 + 2 ) z namiotem:
namiot 4,50
dorosły 2 x 8,8 =17,6
dziecko 2 x 7,7 =15,4
To daje: 37,50
i od tego odejmujemy 10%?
bo dochodzi jeszcze opłata klimatyczna dla dorosłych 1,6 /osobe
+ np korzystanie z lodówki. Czy pod pojęciem korzystanie z lodówki mam rozumieć, że jest wspólna lodówka z której mogę skorzystać, czy że mogę swoja turystyczna lodówke podpiąć do zasilania?

Druga sprawa, na które baseny wstęp jest wliczony w cenę campingu?
Bo doczytałam, że są otwarte , zamknięte, płaża , aquapark (to wiem, że dodatkowo płatne).

Bardzo prosze o odpowiedz.

Dziękuję i pozdrawiam

Edit: jeszcze jedno pytanie Uśmiech
Czy wyjazd na caping thermal się opłaca, bo jak szukałam to wychodzi podobnie jak w domkach np: http://www.noclegi-online.pl/noclegi/haj...zlo/o22354 + oczywiście koszty wejścia na basen.
Odpowiedz
#53
Bonifikata 10% dotyczy tylko osób . W cenie kempingu masz wliczony wstęp na baseny otwarte - http://82.141.171.195:8000/view/index.shtml oraz baseny w atrium - http://82.141.171.195:8001/view/index.shtml . Do Aquapalace i Aquaprku musisz płacić osobno. Z kempingu możesz wchodzić na baseny dowolną ilość razy. Przy pobycie na kwaterze to jest niemożliwe. Z kempingu na piechotę masz ok.500 m w przypadku kwatery na pewno dalej.
Odpowiedz
#54
Dziekuję za odpowiedź.

Czyli wstęp do kąpieliska otwartego, leczniczego, a co z plażą? A czy to zamknięte obok otwartego też jest w cenie czy to już aquapalace?
A jak sie ma sprawa z lodówką?
Odpowiedz
#55
eh, plaża i cały kompleks basenów otwartych i leczniczych jest w cenie termal kemping łącznię z prądem. Cena za lodówkę wspólną jest ich cztery w sali tv to 1euro dziennie.

soma

P.S. Właśnie wróciłem dzisiaj i jest tam dużo miejsc wolnych jak to w tygodniu.
Odpowiedz
#56
Dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#57
witajcie.

Dla tych co się wybierają na thermal campig napisze krótko bo właśnie stamtąd wróciłam z mężem i 3 letnią córką (od 7 do 17 lipca). Za 10 dób zapłaciliśmy 81 025 forintów. Dostaliśmy parcelę około 50-60 m2 z prądem i wodą. Postawiliśmy jeden namiot na 5 osób, auto, mały plażowy namiot dla dziecka oraz namiot ogrodowy 3x3 m. Wymienialiśmy trochę PLN na Forinty w PL po kursie 100 forintów = 1,40 zł.
Dziecko nasze chyba nie było liczone.
W cenie są wszystkie baseny z wodą termalną, wodą ciepłą normalną, płytkie dla dzieci oraz głębsze i pływacki. A także część w budynku do rehabilitacji i za nim - tutaj ludzie starsi bardzo tę część oblegają. Ogólnie basenów jest bardzo dużo. Aquapark nie warto tam wchodzić jeśli nie ma się dzieci lub jeśli nie jest się pasjonat zjazdów w rurach. Aquapalace jest dobry na pochmurny lub deszczowy dzień a jeśli pogoda dopisze to i tak warto raz się do niego wybrać. Aquapalce kosztuje coś 7 000 forint dla 2 osób dorosłych po zniżce za fakt bycia klientem thermal camping.
Ogólnie oceniam thermal camping bardzo wysoko, na pewno jeszcze tam zawitam z rodziną. ... Co do zakupów to polecam tesco oraz stragany ze świeżymi owocami i warzywami.
Czytałam coś o rowerach, ktoś pytał, wystarczy wziąć zabezpieczenie i przymocować rower na parceli do drzewa np. Poza tym są patrole policji na campingu.
pozdrawiam.
Odpowiedz
#58
Czyli płaci się za parcelę, niezależnie od tego ile tam rozbijesz namiotów? mam na myśli dodatkowy mały dla dzieci, albo taki do przebierania.
Odpowiedz
#59
wydaje mi się ze płaci się za osoby a w ilu namiotach będzie np twoja rodzina mieszkać to nie ma znaczenia

s
Odpowiedz
#60
Witeczka,
Czy ktoś może napisać jakie są ceny na Thermal Campingu w forintach? Na stronie mają cennik tylko w €.
Drugie pytanko jaki jest aktualny kurs euro/forint w kantorach?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,835 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,089 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,651 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości