Camping w Hajduszoboszlo
#61
(27-07-2014, 19:00)galbo napisał(a): ...jaki jest aktualny kurs euro/forint w kantorach?

http://forum.wegierskie.com/Kurs-forinta
Odpowiedz
#62
(27-07-2014, 19:00)galbo napisał(a): Witeczka,
Czy ktoś może napisać jakie są ceny na Thermal Campingu w forintach? Na stronie mają cennik tylko w €.
Drugie pytanko jaki jest aktualny kurs euro/forint w kantorach?

oni maja ceny tylko w euro bo kurs forinta zmienia się z dnia na dzień, jak wyjeżdżasz i chcesz zapłacić w forintach to ci wyliczą należną kwotę po kursie z danego dnia

s
Odpowiedz
#63
Witam Użytkowników,

mam pytanie odnośnie do Thermal Camping. Czy przyjeżdżając tam 18 lipca jest ryzyko, że nie będzie miejsc na namiot. Jadę z dwójką dzieci i zastanawiam się czy mam od razu szukać opcji "b".

Magda
Odpowiedz
#64
Miejsca jest sporo jednak przyjeżdżając w sobotę jesteś narażona na miejsca z mniejszą ilością cienia lub w ogóle bez cienia.
Generalnie w sobotę zaczyna się "wolna amerykanka" podczas gdy recepcja wpuszcza każdego na zasadzie "rozbij się Pan gdzie chcesz"

Jeżdżąc tam byłem świadkiem sytuacji gdy w sobotę po terenie chodzą wycieczki pytając czy przypadkiem dziś nie wyjeżdżamy? A jeżeli tak się zdarzyło to rezerwowali sobie miejsce zostawiając auto na naszej parceli i pilnując miejsca z zajadłością psa obronnego.
Odpowiedz
#65
To fatalna informacja ... Ale rozumiem, że miejsca są i że mogę sobie wybierać aż trafię jakieś w miarę odpowiednie miejsce. Mam nadzieję, że jakoś to będzie.

Magda
Odpowiedz
#66
czy miejsca są - recepcja nie zna odpowiedzi

Generalnie na campingu płacisz za nocleg i nie ma godziny check-out
W związku z tym do momentu kiedy ktoś nie opuszcza campingu recepcja nie wie czy parcela będzie dziś wolna.

Zdarzyło się, że w niedzielę rano odkrywaliśmy że do naszej parceli przytulili się Węgrzy czy Rumuni swoim namiotem. i tak z 2 parceli nagle robiło się 3
Odpowiedz
#67
Czy lepiej w takim razie, przyjechać w piątek wieczorem? czy raczej nie ma to już znaczenia?

Magda
Odpowiedz
#68
I jeszcze jak wygląda meldowanie się wieczorem po przyjeździe. Do której godziny realnie można to zrobić? Co jak się przyjedzie po zamknięciu recepcji?

Magda
Odpowiedz
#69
Magda
Najlepiej to przyjechać rano i od rana się meldować. Płacisz za noc a jesteś już 1 dzień do przodu.
Przyjeżdżasz o 8.00 a wyjeżdżasz dnia następnego o 18-tej płacisz za 1 noc a jesteś 2 dni!
Z daleka jedziesz? My podróżujemy nocą i zazwyczaj czekamy przed bramą od rana dosypiając w aucie(przyczepie)
Odpowiedz
#70
(15-07-2015, 8:44)magda78 napisał(a): I jeszcze jak wygląda meldowanie się wieczorem po przyjeździe. Do której godziny realnie można to zrobić? Co jak się przyjedzie po zamknięciu recepcji?Magda

Na podstawie świeżo otrzymanego maila z recepcji kampingu podaję poniższe informacje:

1. Recepcja kampingu Thermal jest czynna od godziny 7:00 do 22:00
2. Nie trzeba rezerwować miejsc bo teren kampingu jest bardzo duży.
3. W dniu wyjazdu do godziny 20 należy opuścić kamping.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie pisz śmiało i zadam je recepcji kampingu Thermal.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,888 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,089 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,304 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,651 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości