Camping w Hajduszoboszlo
Siemanko.
Ma ktoś świeże info dot. obłożenia? Może czyta ktoś aktualnie będący na miejscu?
Wyjeżdżamy w czwartek rano na dwa auta i dwa duże namioty. Planujemy dojechać koło południa...
Z góry dzięki za każdą informację...
pozdrawiam.

ps.
chodzi mi wyłącznie o Thermal Camping.
Odpowiedz
Takich rzeczy prawie nie da się przewidzieć, bo jest ciągła rotacja. Chyba, że umówisz się z kimś kto teraz tam jest i wyjeżdża w ten dzień, w którym Ty przyjeżdżasz, ale chyba będzie ciężko. Powodzenia życzę
Odpowiedz
(22-08-2017, 12:38)McMichael napisał(a): Takich rzeczy prawie nie da się przewidzieć...
Spoko. Dzięki za odpowiedź i zainteresowanie. Bardziej chodziło mi o ogólne obłożenie, a nie konkretnie czy to lub tamto miejsce będzie wolne. Kończy się sierpień i niby nie jest to już najwyższy szczyt sezonu. Ale dalej to jednak wakacje. Nic, jedziemy i zobaczymy jak dojedziemy.
Odpowiedz
Myślę ze w tym terminie nie będzie problemu z rozbiciem dwóch namiotów w prawdzie nie byłem w tym roku w Hajduszoboszlo ale znajomy był dwa razy początkiem lipca i przełom lipca i sierpnia mówił że ludzi było sporo ale za każdym razem bez problemu miejsce znalazł. Po 20 lipca przewżnie w Hajduszoboszlo robi się troche luźniej
Odpowiedz
Mój brat był tydzień temu i nie rozbił namiotu mimo że chwile koczował na miejscówkę. Także tu kwestia szczęścia się kłania
Odpowiedz
(22-08-2017, 21:11)McMichael napisał(a): Mój brat był tydzień temu i nie rozbił namiotu mimo że chwile koczował na miejscówkę. Także tu kwestia szczęścia się kłania

Tydzień temu był u nas długi weekend wiec wcale się nie dziwe że nie udało się znaleźć miejsca na rozbicie namiotu Uśmiech
Odpowiedz
Dokładnie, w dodatku dowiedziałem się, że Węgrzy w tym czasie też mieli jakieś swoje święto i nasi bracia też ruszyli masowo do kurortów. Także faktycznie to nie dziwota, że nagle tak trudno było znaleźć miejsce Uśmiech No, ale suma sumarum w wakacje różnie bywa
Odpowiedz
(22-08-2017, 21:38)McMichael napisał(a): Dokładnie... No, ale suma sumarum w wakacje różnie bywa

O to to... Nic, wyjazd już jutro rano. Trzeba mieć dobre nastawienie.Camping duży, więc może się uda wcisnąć.

pozdrawiam
Odpowiedz
W Szoboszló juz po sezonie... są wolne miejsca
Odpowiedz
(23-08-2017, 9:41)Sztasek napisał(a): W Szoboszló juz po sezonie... są wolne miejsca
Toś Chłop Sztasek... OczkoPiwo
Obyś miał rację.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,825 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,089 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,651 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości