Ceny na Węgrzech (2016)
#11
Ceny z Budapesztu 18.06.
Sklep CBA ? przy Ferenciek tere 2 _ otwarty do 22-ej w sobotę
UNICUM ZWACK SZLIVA
0,7 l - 4799 Ft 0,2 l - 1499 Ft
Odpowiedz
#12
Kurcze, znowu wychodzi że się reklamuję ale jakiś czas temu napisałem artykuł z cenami z Węgier. Ceny aktualne na luty i marzec 2016, ale jak byłem ostatnio w kwietniu i w maju to wyglądało na to, że raczej nie było jakichś gwałtownych zmian.

Zainteresowani zapraszam: http://roadtripbus.pl/ceny-na-wegrzech/
www.RoadTripBus.PL - przydatne informacje dla odwiedzających Węgry i inne europejskie kraje
Odpowiedz
#13
(19-06-2016, 21:41)WojtekRTB napisał(a): Kurcze, znowu wychodzi że się reklamuję ale jakiś czas temu napisałem artykuł z cenami z Węgier. Ceny aktualne na luty i marzec 2016, ale jak byłem ostatnio w kwietniu i w maju to wyglądało na to, że raczej nie było jakichś gwałtownych zmian.

Zainteresowani zapraszam: http://roadtripbus.pl/ceny-na-wegrzech/

Ehemmm, powiedzieć ile kosztuje chleb nie mówiąc jaki duży (waga!), biały czy czarny itp to nic nie powiedzieć.
Tak samo "ser żółty" w tej cenie to pewnie raczej wyrób seropodobny. Ja raczej pamiętam sery w cenie 30-40 zł/kg. Na tesco.hu w sklepie online najtańszy ser żóty (Mlekpol semi hard Oczko - słabo jadalny...) kosztuje 1300 Ft/kg.
Odpowiedz
#14
Dzisiaj (20.VI.) w Budapeszcie ...

wymiana 100 PLN = 7100 HUF ..... tankowałem ON = 326 Ft/l

benzyna była
95 - 330 Ft/l
98 - 340 Ft/l
LPG widziałem po 168 - 173 Ft/l
Odpowiedz
#15
(20-06-2016, 8:11)Slavekk napisał(a):
(19-06-2016, 21:41)WojtekRTB napisał(a): Kurcze, znowu wychodzi że się reklamuję ale jakiś czas temu napisałem artykuł z cenami z Węgier. Ceny aktualne na luty i marzec 2016, ale jak byłem ostatnio w kwietniu i w maju to wyglądało na to, że raczej nie było jakichś gwałtownych zmian.

Zainteresowani zapraszam: http://roadtripbus.pl/ceny-na-wegrzech/

Ehemmm, powiedzieć ile kosztuje chleb nie mówiąc jaki duży (waga!), biały czy czarny itp to nic nie powiedzieć.
Tak samo "ser żółty" w tej cenie to pewnie raczej wyrób seropodobny. Ja raczej pamiętam sery w cenie 30-40 zł/kg. Na tesco.hu w sklepie online najtańszy ser żóty (Mlekpol semi hard Oczko - słabo jadalny...) kosztuje 1300 Ft/kg.

Dodałem gramaturę i typ chleba do artykułu, wybacz moje przeoczenie (to był pierwszy artykuł z tej serii na blogu).

Co do serów to w artykule podana została cena najtańszego (sera, nie wyrobu seropodobnego). Poprosiłem znajomego Węgra aby sprawdził mi cenę jakiegoś sera z wyższej półki, dorzuciłem teraz jeszcze do artykułu ementaler za 28 zł, dla tych bardziej wybrednych jak ty Oczko
www.RoadTripBus.PL - przydatne informacje dla odwiedzających Węgry i inne europejskie kraje
Odpowiedz
#16
@wojtekrtb
na swojej stronie piszesz ze znalezienie marketow czy sieciowek w centrum bp jest niemal niemozliwe
pomijasz istnienie bardzo popularnych minimarketow typu expressz ktorych jest pelno
po drugie ceny z vasarcsarnok ktore podajesz nie sa za bardzo reprezentatywne dla bp
w pobliskim expressz na lonyay ut masz ceny nizsze aczkolwiek wybor nie jest tak duzy jak w hali
z 3 letniego doswiadczenia ceny zywnosci w bp sa kolo 20 proc wyzsze niz we wroclawiu
mam na mysli 4 osobowa rodzine

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#17
Ceny nieruchomości też takie niskie jak ta?
[Obrazek: mh4vsy.jpg]
2 domki na sprzedaż w Berekfurdo. Domki były wynajmowane przez lata.
Blisko spa. Na 847m2 działce w terenie zabudowanym. Oba wybudowane w 2008. Jeden zbudowany z kamienia /cegły ze schodami z zewnątrz prowadzącymi do sypialni na poddaszu. Drugi domek na 20m2, drewniany, z łazienką.
Sprzedaż obejmuje również plany budowy 60m2 budynku na tej działce. Cena 18000e.
Odpowiedz
#18
myslisz ze to okazja? widzialem licytacje od 100.000 ft i nikt nie bral
czesty haczyk to dlug hipoteczny i zalegle podatki
starsi wymieraja a mlodzi wyjechali do pracy to co z tym robic?
czytalem o miejscowkach gdzie ludnosc spadla o polowe przez ostatnie lata

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#19
Dzięki za objaśnienie, nie pomyślałem o długach, które mogą obciążać nieruchomość. Nie mniej średniej wielkości działka zabudowana za cenę samochodu, który za kilka lat będzie kupą złomu, oferta jest atrakcyjna.
Odpowiedz
#20
po znalezieniu interesujacej cie nieruchomosci sugeruje zlecenie transakcji kancelarii adw
sa takie ze znajomoscia polskiego czy niemieckiego, znajdziesz bezproblemowo
koszt to kilkaset euro ale nie wejdziesz na mine

Tapniete z xperii
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,888 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 665 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 931 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny paliw quickstarter 44 8,324 05-06-2023, 13:56
Ostatni post: Waldek
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,604 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości