Csorna
#1
Mam prośbę! Chcielibyśmy wybrać się do Csorna na basen termalny i kemping.
Znajomi, którzy przejeżdżali tamtędy 3 lata temu twierdzą, że baseny były na głucho zamknięte. Szukam po necie żeby znaleźć jakieś info i zero. Może ktoś wie jak zdobyć jakieś informacje.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#2
Faktycznie - jak się doczytałem baseny były zamknięte. Chodzi o spór właściciela z miastem. Najświeższy news, na jaki natrafiłem odnośnie tej sprawy dotyczy posiedzenia rady miasta (2012.04.04), na której zapadły decyzje wskazujące na to, że kąpielisko będzie czynne latem. Od tej pory jednak cisza. Więc trzeba by sprawdzić. Idąc śladami Waldka, jak będę w domu skrobnę mejla do urzędu miasta. Niech się sami tłumaczą Uśmiech A jest to chyba najskuteczniejszy sposób na pozyskanie wiarygodnej informacji.

Pozdrawiam! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
fvg pięknie dziękuję. Chcemy jechać w ten piątek, albo sobotę, jakby się dało do tego czasu, będę bardzo wdzięczny. Wiesz bez znajomości języka to sam nic nie wskóram.Zarumieniony
I jeszcze jakbyś mógł spytać o baseny i kemping, bo to jest dla nas bardzo istotne.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#4
Kolega FVG miał rację wczoraj wysłałem maile do urzędu miasta Csorna. Łatwo nie było bo pomimo 4 adresatów nikt nie odpowiedział. Dzisiaj powtórka i odpowiedź przyszła. Kąpielisko zostało otwarte 3 lipca b.r. Czynne jest w godzinach od 9 do 19. Więcej informacji i zdjęcia pod adresem www.facebook.com/Csornaifurdo . Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje 1200 Ft, bilet dla dziecka albo ucznia, studenta 1000 Ft.
Odpowiedz
#5
Pięknie dziękuję. Jak wrócimy zdamy relację.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#6
(24-07-2012, 18:35)czesieko napisał(a): Pięknie dziękuję. Jak wrócimy zdamy relację.

Udanego wyjazdu! Opis chętnie przeczytam Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#7
czyżby czesieko został, tak mu się spodobało Oczko
Odpowiedz
#8
lisia312 nie, nie został jestem-wczoraj wróciliśmy. Byliśmy u Madziarów prawie trzy tygodnie.A więc było tak: zajechaliśmy do Csorna w sobotę po południu i okazało się, że kąpielisko działa, ale niestety kemping jest zamknięty. Nie wiem dlaczego, bo my z węgierskim raczej na bakier Uśmiech. Szybko obejrzeliśmy mapę, najbliższe baseny w Mesteri - ok. 80 km, decyzja jedziemy. Niestety baseny to jeden basen termalny i jeden dla dzieci. Kemping "patelnia" czyli w pełnym słońcu. Jedziemy dalej. Kierunek Borgata, tylko 10km. Kąpielisko i kemping małe, ale sympatyczne. Trzy baseny termalne z wodą o różnej temperaturze i basen 1,50 głębokości. Bardzo czysto.
http://www.borgatafurdo.hu/index.html
Borgata, to dziura zabita dechami. Nie ma tu nawet sklepu. Do najbliższego zaopatrzonego bardzo marnie jest 3 km. Do Sarwaru 15 km i tam jeździliśmy na zakupy.
Powiem tak:nie było źle, ale więcej już tam nie pojedziemy. Gdyby nie super towarzystwo, to na 100% szukalibyśmy innego miejsca.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości