Droga do Budapesztu przez Bratysławę
#1
Po pierwsze to witam wszystkich bo jestem nowy na forum, ale w temacie też.

Na majówkę z dziewczyną planujemy swój pierwszy wypad do Budapesztu. Myślałem o pociągu, standardowo, ale jak pani z PKP podała mi cenę to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. No więc coś innego...padło na volanbusz i orangeways, ale one są w Budapeszcie późno, więc szkoda marnować dnia. No więc wpadłem na pomysł, Polski Bus do Bratysławy i z Bra do Bud czym się da. I teraz do Was pytanie. Czym najlepiej ? Autobus czy pociąg ? Próbowałem zobaczyć ceny na mav.hu, ale za cholerę nie mogę bo co nie zaznaczę to wyskakuje, że nie ma przejazdów na tą trasę czy coś takiego. Czy ktoś z Was mógłby mi podać orientacyjne ceny przejazdów z Bra do Bud ? Najlepiej ceny studenckie. O ile są jakieś zniżki. Z tego co patrzyłem to są, ale nie wiem jak to jest z przejazdami międzynarodowymi. Najbardziej by mnie interesował pociąg o 5.50 z Bra to PolskiBus przyjeżdża 4.40. Ktoś, coś ? Jakiś pomysł ? RATUJCIE Uśmiech
Odpowiedz
#2
A z jakiego miasta startujecie? Czy nie myslales o Wizzair ewentualnie Ryanair?
Podaj konkretne terminy, to sprawdze wegierskie strony:dzien wyjazdu i powrotu.
Odpowiedz
#3
Poznań. Myślałem o dojeździe do Wawy albo do Krakowa. Tak, myślałem o samolocie, ale nie wiem czy wyrwiemy tani bilet.
Odpowiedz
#4
Przejrzyj dzial "Promocyjne bilety na Wegry": tam sa rozne linki.Moze cos znajdziesz.
Odpowiedz
#5
Patrzyłem, ale niestety nic. Poczekamy, może coś się trafi jeszcze.
Odpowiedz
#6
Tez polowalem na bilety tanie do Budapesztu na samolot i udalo sie za skromne 16 zl Uśmiech
Nie wiem czy admini pozwola ale pewnie nie Oczko podalbym Ci adres forum gdzie userzy podaja aktualne promocje biletowe .

fvg moge tu w drodze wyjatku czy na pw ?
Odpowiedz
#7
Jak nie tutaj to poproszę PW Uśmiech
Odpowiedz
#8
kubarze, podaj raczej linka do samej promocji na stronie przewoźnika.

Ostatnio tanie bilety do Budapesztu pojawiały się co dwa tygodnie mniej więcej (głównie Modlin), także jestem przekonany, że przed majem coś jeszcze będzie. A jeżeli chodzi o przejazd Bratysława - Budapeszt, to najlepiej chyba Orangewaysem. Tak, tym, którego chciałeś uniknąć Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#9
(27-11-2012, 23:06)Pinio napisał(a): Patrzyłem, ale niestety nic. Poczekamy, może coś się trafi jeszcze.

Modlin, Ryanair, styczeń 2013:

[Obrazek: aovlz6.png]
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#10
fvg ale Pinio o majowce mysli Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,757 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Droga z Chojnic rapik 4 1,579 14-02-2023, 18:09
Ostatni post: Budapesztańczyk
  Przez Słowację bez winietki równolegle do autostrady, przez Węgry z winietką Jan Orban 59 55,801 13-11-2019, 16:28
Ostatni post: ember
  Przyjemna i bezpłatna droga z Egeru na Śląsk Wazzki 1 2,510 05-09-2019, 9:21
Ostatni post: kowcio



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości