Eger - Hotel Flora
#1
Witam serdecznie. Postanowiłam podzielić się Państwem wiedzą na temat wspaniałego miejsca. Jest to hotel Flora. Hotel jak hotel- pomyślicie. Natomiast tu muszę wtrącić opis jego jednego z najważniejszych atutów. Przede wszystkim posiada on wielkie, przeurocze kąpielisko termalne. Ach... niesamowite przeżycia są w moim sercu z tego miejsca Uśmiech
W Polsce również znajdziecie baseny termalne, ale nic nie jest w stanie przewyższyć tego wspaniałego miejsca Uśmiech Rzeczywiście doskonale działa to na członków mojej rodziny. Szczególnie pod względem uzdrowiskowym .

[Obrazek: flora01.jpg]



Okolica jest przecudna - wszędzie wokół żywo, zielono. Basen ten to bardzo duży obiekt rekreacyjny, sportowy i uzdrowiskowy. Polecam to wszystkim miłośnikom gorących kąpieli.
Odpowiedz
#2
Taki entuzjastyczny opis, że aż poszukałem informacji na temat tego hotelu w necie Uśmiech No faktycznie fajnie to wygląda:

[Obrazek: hfloraPNG_rrehxas.PNG]

Ja będąc w Egerze nie dotarłem niestety do basenów. Byłem za to na zamku, na "ryneczku" (Dobó István tér). A na koniec zwiedzanie minaretu. Niestety czas nie pozwolił na więcej.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
Ja również poczytałam o tym hotelu, po takiej rekomendacji Lukrecji05. Każdy dla siebie może coś fajnego znaleźć. Dla spokoju - koncerty fortepianowe, dla spragnionych rozrywki piwiarnia z barem nocnym, grą w kręgle, stołami bilardowymi. Można także skorzystać z degustacji win. Hotel faktycznie godny polecenia.
Odpowiedz
#4
Spojrzałem w cennik i nie jest najgorzej: za weekend walentynkowy zapłacimy 24 900 Ft od osoby, co w przeliczeniu na złotówki daje jakieś 360 zł. Do tego dochodzi jeszcze opłata turystyczna 400 Ft od osoby za dzień. W cenie mamy kolację (szwedzki stół) i kolację z czterech dań przy świecach Oczko W cenie ujęte jest także korzystanie z "wyspy wellness", cokolwiek by to nie znaczyło Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
No to naprawdę nie jest tak źle. 360 zł z kolacją i wellness Uśmiech Tam także jest teraz dosyć mroźno, ale patrząc na to co ten hotel poleca możemy z niego nie wychodzić na ten mróz. Można iść do sauny,solarium, jaskini solnej, łaźni błotnej - same przyjemności. Dla ciała również polecają aromaterapię i odświeżający masaż.. Ahh chyba nie tylko coś dla kobiet, mężczyźni pewnie tez się skuszą. Oczko
Odpowiedz
#6
Minęło  prawie 11 lat od ostatniego wpisu  ,  fajny hotel , ale co mi utkwiło w pamięci to  wspaniałe jedzenie. .
 Aktualnie hotel jest w remoncie  , może wiecie  więcej  jak posuwają się prace , bo to już kilka lat trwa.
Pozdrawiam  wszystkich
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eger Maniek 454 379,287 31-03-2023, 14:17
Ostatni post: maj0nez
  Dolina Pięknej Pani (Eger) myszunia290 6 16,410 07-10-2018, 19:39
Ostatni post: eplus
  Nocleg w okol. Eger, Demjen, Egerszalok akimer 48 45,187 08-08-2017, 14:17
Ostatni post: jolanta631
  Eger - apartament w pobliżu basenów madziorka 7 13,037 15-03-2017, 15:10
Ostatni post: marwal
  Nyiregyhaza czy Eger? viktoria77 1 8,981 15-06-2014, 8:14
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości