Eger
Witam.Mam takie pytanie (bo nie chce Mi się przeszukiwać całego forum) czy baseny w Eger są połączone z kempingiem czy kemping jest gdzie indziej i na baseny trzeba się przejść.Mam małe dzieci i piesza wędrówka dla nich to męka.
Odpowiedz
Nie są połączone.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedz
Odpowiedz
hej! jaka tu cisza, jak nigdy na tym forum Smutek Zrobiłam właśnie rezerwację na weekend w Egerze koncem lipca <3 jedziemy tam pierwszy raz Uśmiech od dawna mi się marzyło Uśmiech W planach zwiedzić nieco miasto i dzień na basenach Uśmiech Mam wielką nadzieje ze ten cały Covid nie pokrzyzuje nam planów
Odpowiedz
(02-07-2020, 17:22)jolciaa171 napisał(a): hej! jaka tu cisza, jak nigdy na tym forum Smutek Zrobiłam właśnie rezerwację na weekend w Egerze koncem lipca <3 jedziemy tam pierwszy raz Uśmiech od dawna mi się marzyło Uśmiech W planach zwiedzić nieco miasto i dzień na basenach Uśmiech Mam wielką nadzieje ze ten cały Covid nie pokrzyzuje nam planów
Bardzo piękne okolice.
Odpowiedz
(02-07-2020, 17:22)jolciaa171 napisał(a): hej! jaka tu cisza, jak nigdy na tym forum Smutek Zrobiłam właśnie rezerwację na weekend w Egerze koncem lipca <3 jedziemy tam pierwszy raz Uśmiech od dawna mi się marzyło Uśmiech W planach zwiedzić nieco miasto i dzień na basenach Uśmiech Mam wielką nadzieje ze ten cały Covid nie pokrzyzuje nam planów
Eger znam jak swoje miasto. I ta dolinka z winkiem
Odpowiedz
Bardzo pozytywne miasteczko, ale tak jak u nas nękane "dziką" w tym roku pogodą. Poniżej fotograficzna relacja z ostatnich dni. Przez Eger płynie sobie potok, który swoje początki ma zapewne gdzieś w Górach Bukowych. I kiedy w górach zaszaleje większa ulewa, to z małego potoku robi się "szalona" woda. Coś na podobieństwo naszej Nysy Szalonej - jest coś takiego  ! (brodząc w niej spędzałem wczesne dziecięce lata). Często spacerując deptakiem nad egerskim potokiem, nie zdawałem sobie sprawy po co zadano sobie tyle trudu, żeby tak ukształtować jego koryto. To co ostatnio zobaczyłem wszystko wyjaśniło. Dodatkowo na jednym z zabytkowych budynków znalazłem tabliczkę informującą o poziomie wody w tym miejscu w roku 18??  Zmieszany .
[Obrazek: 1NbKHv7.jpg]
[Obrazek: cKughNv.jpg]
[Obrazek: o2KZ9wN.jpg]
Następne zdjęcia z ulewy podczas pobytu na basenach. Oczywiście podczas burzy baseny obowiązkowo pustoszeją.
[Obrazek: 51pnQEc.jpg]
[Obrazek: Y46ued7.jpg]
Na szczęście podczas mojego pobytu tylko w sobotę zdarzyła się taka sytuacja - ale dwukrotnie  Szeroki uśmiech .
Odpowiedz
(02-07-2020, 21:48)oldman58 napisał(a): Bardzo pozytywne miasteczko, ale tak jak u nas nękane "dziką" w tym roku pogodą. Poniżej fotograficzna relacja z ostatnich dni. Przez Eger płynie sobie potok, który swoje początki ma zapewne gdzieś w Górach Bukowych. I kiedy w górach zaszaleje większa ulewa, to z małego potoku robi się "szalona" woda. Coś na podobieństwo naszej Nysy Szalonej - jest coś takiego  ! (brodząc w niej spędzałem wczesne dziecięce lata). Często spacerując deptakiem nad egerskim potokiem, nie zdawałem sobie sprawy po co zadano sobie tyle trudu, żeby tak ukształtować jego koryto. To co ostatnio zobaczyłem wszystko wyjaśniło. Dodatkowo na jednym z zabytkowych budynków znalazłem tabliczkę informującą o poziomie wody w tym miejscu w roku 18??  Zmieszany . .

Dziękuję za zdjęcia Uśmiech ahh już nie mogę się doczekać Uśmiech oby pogoda nam dopisała bo to króciutki wypad. We wrześniu wstępnie zaplanowany Balaton Uśmiech ale tu już kilka dni dłużej.
Odpowiedz
To jeszcze informacje o basenach: wszystkie, bez starego gorącego z daszkami, są czynne. W gorącym termalnym dwóch gości powolutku wymienia płytki - jeszcze im trochę zejdzie. Bary działają ale jeden z nich się nie "podniósł". Nie ma żadnej wirusowej etykiety (może tylko na papierze). Ceny z tamtego roku. Baseny czynne od 8-00 i wejście od strony parku też.
 Figi pięknie rosną, wszelka zieleń bardzo soczysta tylko bananowce źle zniosły zimę. Wielki platan jest jeszcze większy  Szeroki uśmiech .
Odpowiedz
(02-07-2020, 22:29)oldman58 napisał(a): To jeszcze informacje o basenach: wszystkie, bez starego gorącego z daszkami, są czynne. W gorącym termalnym dwóch gości powolutku wymienia płytki - jeszcze im trochę zejdzie. Bary działają ale jeden z nich się nie "podniósł". Nie ma żadnej wirusowej etykiety (może tylko na papierze). Ceny z tamtego roku. Baseny czynne od 8-00 i wejście od strony parku też.
 Figi pięknie rosną, wszelka zieleń bardzo soczysta tylko bananowce źle zniosły zimę. Wielki platan jest jeszcze większy  Szeroki uśmiech .
Poprosze o zdjecia z basenów...
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eger - Hotel Flora Lukrecja05 5 9,729 05-03-2023, 17:09
Ostatni post: chorwat
  Dolina Pięknej Pani (Eger) myszunia290 6 16,435 07-10-2018, 19:39
Ostatni post: eplus
  Nocleg w okol. Eger, Demjen, Egerszalok akimer 48 45,241 08-08-2017, 14:17
Ostatni post: jolanta631
  Eger - apartament w pobliżu basenów madziorka 7 13,048 15-03-2017, 15:10
Ostatni post: marwal
  Nyiregyhaza czy Eger? viktoria77 1 8,986 15-06-2014, 8:14
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości