Ezustpart Silver Beach Retro - Wasza opinia?
#1
Witam mam pytanie był ktoś w tym hotelu ?? jakaś opinia ile trzeba iść aby dostać się do portu w Sifoku ? jak wygląda wyżywienie ??
Odpowiedz
#2
(18-01-2017, 12:18)Pablo79 napisał(a): ... ile trzeba iść aby dostać się do portu w Sifoku...
... jak wygląda wyżywienie...

... Odległość ok. 3,5 km... dla zdrowego człowieka to 3-kwadranse spaceru.
... W hotelu są typowe, tzw. europejskie śniadania w cenie. Obiady i kolacje jedliśmy w różnych miejscach, zależnie od naszych potrzeb. Najlepiej obiad zjeść ok. godz 12.oo - 12.3o wówczas gwarantowane świerze jadło.
Odpowiedz
#3
Rzadko mam okazję jeść w hotelach, które mamy w swojej bazie - wiadomo, oglądamy pokoje, teren i tyle. Nawet jeśli wypijemy kawę, to nie oddaje to możliwości hotelowej kuchni.

Tu nieraz towarzyszyłam grupom:

Hotel Ezüstpart

i mogę spokojnie powiedzieć, że kuchnia jest naprawdę dobra. Zawsze jest tak, że coś komuś smakuje, coś nie - mniej lub bardziej, ale jest z czego wybierać. Nigdy niczego nie brakowało, obsługa bardzo się stara na bieżąco spełniać życzenia. Dobra, domowa, węgierska kuchnia.

Przy hotelu jest przystanek autobusowy - łatwo dostać się do centrum Siófok w parę minut.

pozdrawiam
Kasia
Odpowiedz
#4
Dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi Uśmiech
Jeszcze takie pytanie bilet kupujemy u kierowcy autobusu czy gdzieś indziej ??
Odpowiedz
#5
W życiu nie jechałam autobusem w Siófok. Tylko autobusową komunikacją zastępczą, jak nie kursowały pociągi Szeroki uśmiech Według mnie u kierowcy lub na dworcu autobusowym w Siófok - wtedy jest chyba taniej.
Odpowiedz
#6
Bilety kupuje się w autobusie u kierowcy - cena jest taka sama, jak w kasie biletowej na dworcu (inf. od zaprzyjaźnionego kolegi Węgra, który jeździ w Siófok komunkacją miejską).
Odpowiedz
#7
Jeszcze raz bardzo dziękuje za informację .
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości