Hajdúszoboszló
#21
W zeszłym roku płaciłem za wypożyczenie parasola osobno. Nie wstawałem skoro świt, około 10 rano udało się dorwać jeszcze kilka wolnych leżaków Uśmiech Jest ich tam bardzo dużo.
Odpowiedz
#22
(21-07-2013, 19:05)monterey napisał(a): Witam
Za dwa tygodnie jadę z dzieckiem do Hajduszo. Bardzo prosze o informację jak wygląda sytuacja z leżakami przy plazy oraz parasolami. Czy duże jest oblężenie i trzeba wstać skoro świt, żeby wykupić leżaki przy samym brzegu i czy parasole sa dodatkowo płatne i czy jest problem, zeby je dodatkowo wykupić?

W pierwszym tygodniu lipca poza weekendem leżaki były bez problemu dostępne przez cały dzień, a teraz to już pewnie będzie gorzej, co do opłat to nie powiem Ci jak to wygląda z parasolem ale nie leżaki opłata wynosi 500 forint i bilecik kupuje się kasach ja akurat wybierałem miejsce przy basenie dla dzieci i pożyczałem leżaczki niebieskie Uśmiech
Odpowiedz
#23
serdecznie dziękuję.
Odpowiedz
#24
Leżaki są po 500Ft, czasami w weekendy ok 11-ej może ich brakować, parasole z leżakami (chodzi o te na morzem) też są po 500Ft i raczej trzeba je wykupić do 10-ej. Kiedy jedziesz? bo my 4.08.13r?
Odpowiedz
#25
chciałem jeszcze zapytać odnośnie czy był ktoś w termal camping jakie są warunki sanitarne i jak wygląda ten camping?
Odpowiedz
#26
Strefa płatnego parkowania w Hajdúszoboszló jest całkiem spora. Godzina parkowania w sezonie turystycznym to najczęściej wydatek około 400 Ft. Można kupić bilet dzienny za 1500 Ft.
Jeśli ktoś jedzie na dłużej to warto przemyśleć zakup biletu okresowego na parkowanie:
  • 7 dniowy - 4000 Ft
  • 10 dniowy - 5000 Ft
  • miesięczny - 10000 Ft
  • kwartalny - 20000 Ft
  • roczny - 50000 Ft
Do nabycia w biurach obsługi klienta:
Hajdúszoboszló, Nyugati sor 5. i Bethlen u. 2..

Źródło: Flaga węgierska Hajdúszoboszló Város Önkormányzata Képviselő-testületének 5/2012. (III. 22.) Ör. sz. rendelete a fizető parkolási rendszerről.
Flaga polska Rozporządzenie nr 5/2012 (III.22) Samorządu Miasta Hajdúszoboszló o systemie płatnego parkowania.
Odpowiedz
#27
Witam serdecznie! Kochani pokierujcie Uśmiech a mianowicie chodzi o to: jestem z Rodziną od wczoraj w Hajduszoboszlo, nie bardzo wiem, gdzie może być w miarę niedrogie, a dobre jedzenie. Piszcie, bo wczoraj na szybko byliśmy po przyjeżdzie w Szilfa Etterem Pub es Pizzeria, jedzenie dobre ale ceny...trochę drogie jak dla rodziny na cały tydzień. Kochani czekam na infor Uśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz
#28
my zawsze jedliśmy albo na basenach (fakt, faktem nie jest jakoś szczególnie tanio) albo do tesco- tam jest bar i zawsze braliśmy na wynos, jedzenie w miarę tanie, w porównaniu z cenami w innych miejscach Uśmiech
Odpowiedz
#29
W Hajduszoboszlo całe dnie się spędza na basenach a tam jest wiele barów i można zjeść zestaw obiadowy w cenie 1000-1300 forint
Odpowiedz
#30
malgosiak - skorzystaj z oferty dnia (napi menü), ale tylko w porze obiadowej... polecam, jest spory wybór i ceny atrakcyjne Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,649 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,797 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,649 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości