Hajdúszoboszló
Za kwaterę pani chciała w euro. Kantory w Hajduszoboszlo są
Odpowiedz
Mandatu wolałabym uniknąc ;-)))) a forinty pewnie w PL kupimy zeby juz nie kombinować na miejscu i winiete węgr chyba na HU taniej jest nie orientujecie sie ile kosztuje dokładnie - standardowa 10 dniowa np.
Odpowiedz
(01-08-2014, 10:24)martyna11 napisał(a): czyli lepiej wymienic złotówki na forinty na Wegrzech?? jak uwazacie?? bez problemu znajdziemy kantor- w Budapeszczcie ?
Myślę że w Budapeszcie bez problemu znajdziesz. kantor.
Ja kupowałe forinty dziś w Krośnie w kantorze po 1,37 a wczoraj w Hajduszoboszlo płacili 304 za euro i 70 za złotego
Odpowiedz
wlasnie ciekawe czy w Ropczycach czy Debicy uda mi sie kupić forinty czy będe musiała jechac do Rzeszowa, Ajest ktoś kto wybiera się na weekend sierpniowy do Hajduszoboszlo i orientuje się czy jest duże oblężenie???
Odpowiedz
Jeśli chodzi Ci o nasz długi sierpniowy weekend to w Hajduszoboszlo jest wtedy niesamowity tłok bo nie dojśc ze naszych rodaków jest sporo to jeszcze w tym czasie w Debreczynie odbywa sie Swieto Kwiatów 15-21 sierpnia i do Hajduszoboszlo zejdza sie masa ludzi w tym okresie nie masz szans znalezć noclegu jesli nie miało sie wcześniej rezerwacji.
Odpowiedz
Witam wybieramy się od 22-25.08. 6 osób dorosłych + dwójka dzieci 2,3 lata proszę o propozycje noclegu niedaleko basenów jeśli ma ktoś coś sprawdzonego .
Odpowiedz
Hey Uśmiech Ja wybieram sie na 2 autka do hajdu od 15-18 pt-nd. Wyjazd z okolic krosna około godziny 03:00 trasą bez winiet.

a forinty rozmienialiśmy w krośnie moim zdaniem bardzo dobry kurs 1.37 Oczko
Odpowiedz
my jedziemy w pt 08.08 - też wyjeżdzamy 2-3 w nocy kierunek BUdapeszt 2 dni potem HAJDUSZOBOSZLO do 14.08- to może chociaż troche ominie nas natłok turystów akurat wtedy wracamy do PL jak zaczyna się długi weekend w POLSCE

APROPO FORINTÓW

Ja znalazłam u nas najtanszy za 1,4 okolice Rzeszowa ichyba tak kupie a widziłam na necie właśnie ze w KROSNIE dobre ceny macie ;-)
Odpowiedz
Witam, jestem to mój pierwszy post na forum. Mam na imię Marcin. Na Węgry zawsze jeździłem pod namiot, tym razem chciałbym wynająć jakiś pokój dla dwóch osób w Hajduszoboszlo. Może ktoś poleci jakąś przyzwoitą kwaterę? Był ktoś może w apartamentach Alfa? Jakieś opinie? Co polecacie?
Odpowiedz
(01-08-2014, 23:38)adamski666 napisał(a): Witam wybieramy się od 22-25.08. 6 osób dorosłych + dwójka dzieci 2,3 lata proszę o propozycje noclegu niedaleko basenów jeśli ma ktoś coś sprawdzonego .

Odnośnie noclegów to polecam stronę http://www.hajduszoboszlonoclegi.pl/. Jest to strona pośrednika, dużo apartamentów w ofercie i osoba kontaktowa mówi po polsku. Ja robiłem rezerwacje przy pomocy formularza na stronie ale pewnie można też telefonicznie sprawę załatwić:

Maja Kalwińska-Boros
+36703209177

Mam też pytanie do osób, które były w tym roku w Hajdu, czy ceny w Tesco są takie same jak w sklepie internetowym http://bevasarlas.tesco.hu/en-GB/

Czy też ze względu na turystów podnoszą ceny ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,748 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,446 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,882 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,025 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości