Hajdúszoboszló
Wybieramy sie pod koniec sierpnia proszę o info gdzie wybrać sie wieczorem????????
Odpowiedz
Zawsze rezerwujecie wcześniej kwatery czy szukacie na miejscu po przyjeździe? Warto spróbować szukać na miejscu czy za duże ryzyko?Myślę o ostatnim tygodniu sierpnia lub pierwszym tygodniu września.
Odpowiedz
(11-08-2014, 10:26)Marcin84 napisał(a): Zawsze rezerwujecie wcześniej kwatery czy szukacie na miejscu po przyjeździe? Warto spróbować szukać na miejscu czy za duże ryzyko?Myślę o ostatnim tygodniu sierpnia lub pierwszym tygodniu września.

W ostatni tydzien sierpnia lub pierwszy tydzien września smiało można jechac w ciemno i bez problemu cos znajdziesz
Odpowiedz
Pilnie potrzebuje domków na ten weekend... przyjazd piątek rano - wyjazd niedziela rano 15-17.08 ... ktoś napewno pomoże, prawda ?Uśmiech bo miałem zarezerwowany domek ale poprostu wlasciciel sie hamsko zachował i wynajął komus innemu Uśmiech
Odpowiedz
WIECZOREM proponuje wypad na miasto - dużo kanajpek, można zjeść coś dobrego albo napć sie winka węgierskiego prawdziwego ;-} W centrum H-szlo zanjaduje deptak z różnorodnymi atrakcjami także można pospacerowac i każdy znajdzie coś dla siebie- koncerty puby dyskoteki...wieczorem tętni życie , coś tego typu jak nasze polskie Krupówki lub Monciak ;-}}}}}
Odpowiedz
Widok z nowej kamery na baseny termalne - http://82.141.171.195:8000/view/viewer_i...ml?id=2838
Odpowiedz
(18-08-2014, 12:50)martyna11 napisał(a): WIECZOREM proponuje wypad na miasto - dużo kanajpek, można zjeść coś dobrego albo napć sie winka węgierskiego prawdziwego ;-} W centrum H-szlo zanjaduje deptak z różnorodnymi atrakcjami także można pospacerowac i każdy znajdzie coś dla siebie- koncerty puby dyskoteki...wieczorem tętni życie , coś tego typu jak nasze polskie Krupówki lub Monciak ;-}}}}}
Powiem tak wracaliśmy z potańcówki z dużego namiotu było po północy już były pustki jak na kurort turystyczny to bardzo mało knajpek ,zaznaczę ze mi to nie przeszkadzało ale porównując do polskich podobnych to jest tam ubogo i osobiście polecam
Odpowiedz
Ja się akurat natknąłem na dzikie tłumy, ale to był sam środek sezonu turystycznego.
Odpowiedz
HB ponoć przereklamowane Smutek
Jak tłumy a la Krupówki, to nieciekawie :/
Odpowiedz
(07-09-2014, 21:50)Simon napisał(a): HB ponoć przereklamowane Smutek

Słusznie... HB to podróbka, lepszy jest Soproni Aszok ! Szeroki uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,748 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,446 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,882 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,026 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości