Hajdúszoboszló
Poczytaj sobie https://www.hungarospa.hu/pl/
Odpowiedz
witam. wyjeżdżamy dwa auta 9.07. o g. 5:00 z Rybnika i jedziemy na 10 dni.
jak komuś po drodze to zapraszamy, mamy cb,
omijam płatne w słowacji, węgry autostradą z miskolca.
jedziemy tam już chyba 10 raz i zawsze jesk ok.
nie wiem czy brać zł czy ft?
691322227
Odpowiedz
Witam, proszę mi powiedzieć, czy 23 lipca jest szansa znaleźć nocleg na miejscu, najlepiej gdzieś blisko Hungarospa? Jedzie nas grupa 6 osób.
Odpowiedz
Witam, poszukuje noclegów 19-21 lipiec dla 5 osób i 3 dzieci ( 1 rok 3 lata i 6 lat) w Hajduszoboszlo .
Odpowiedz
Czy na Thermal Camping można płacić kartą w euro? Wiem, że wgl można wykonywać płatności kartą,ale jeżeli z rachunku prowadzonego w euro, zapłacę kartą ileś tam forintów to szkoda mi kasy na przewalutowania,lepiej wziąć gotówkę w euro lub forintach..
Odpowiedz
można płacić kartą w euro, przeca ceny mają w euro podane, dwa tygodnie temu mieli kurs 310ft jak ktoś wolał w forintach płacić.
Odpowiedz
cześć Oczko
mam nadzieję, że pisze posta w dobrym miejscu Oczko
mam kilka pytań do osób, które były już na basenach w Hajduszoboszlo, bo wybieram się tam początkiem sierpnia Oczko
- czy wchodząc na basen dostaje się takie zegarki (jak np. na termach w Bukowinie), którymi można zapłacić bezgotówkowo za obiad albo napoje czy wchodząc na teren basenu trzeba mieć przy sobie gotówkę?
- czy na terenie basenu jest wi-fi
- rzeczy typu ubrania, torebka itd. zostawia się w zamykanych szafkach, czy jak to tam wygląda?
- jeśli chcemy tylko dostęp do tego basenu- morza, bez dużych zjeżdżalni to wystarczy że kupimy bilet na strefę plaża czy trzeba jakiś inny?
z góry wielkie dzięki za odpowiedź Oczko
pozdrawiam!
Odpowiedz
(18-07-2016, 12:51)ruda23 napisał(a): cześć Oczko
mam nadzieję, że pisze posta w dobrym miejscu Oczko
mam kilka pytań do osób, które były już na basenach w Hajduszoboszlo, bo wybieram się tam początkiem sierpnia Oczko
- czy wchodząc na basen dostaje się takie zegarki (jak np. na termach w Bukowinie), którymi można zapłacić bezgotówkowo za obiad albo napoje czy wchodząc na teren basenu trzeba mieć przy sobie gotówkę?
- czy na terenie basenu jest wi-fi
- rzeczy typu ubrania, torebka itd. zostawia się w zamykanych szafkach, czy jak to tam wygląda?
- jeśli chcemy tylko dostęp do tego basenu- morza, bez dużych zjeżdżalni to wystarczy że kupimy bilet na strefę plaża czy trzeba jakiś inny?
z góry wielkie dzięki za odpowiedź Oczko
pozdrawiam!
Witaj w Hajduszoboszlo nie ma zegarków wchodzisz na kapielisko plażowa ilecznicze na podstawie zakupionego w kasie biletu
W punktach gastronomicznych których jest bardzo dużo wszelkiego rodzaju płacisz gotówką, Pieniązki najlepiej mieć przy sobie w takich wodoszczelnych pojemniczkach które możesz kupić na straganch przed głownym wejsciem na basen lub już na samym kapielisku gdzie tez są sklepiki z takimi rzeczami
Jeśli nie chcesz kożystać z zjezdzalini nie musisz kupować biletu do apuaparku a bilecik na kąpielisko plażowe i lecznicze kosztuje 2300 ft
zresztą poczytaj sobie ceny http://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-ceny/cennik-pl
Są kabiny do przechowywania swoich żeczy jak i dapozyt przedmiotów wartościowych za dodatkową opłatą Ja osobiście nigdy nie korzystałem z tego pieniadze mam przy sobie a o ręczniki koce i cała reszte się nie boje Uśmiech
Odpowiedz
Wojti76 wielkie dzięki za odpowiedź! Oczko

a jak jest z wymianą pieniędzy w Hajduszo? słyszałam że podobno opłaca się wymienić złotówki na forinty na miejscu ale nie wiem czy to prawda? Oczko
Odpowiedz
W Hajduszoboszlo kantorów jest dużo jakie aktualnie kursy są to nie wiem ale porównywalne do tych w Polsce zdażalo się mi ze lepiej wychodzilo wymienic zł-ft w naszych kantorach a inym razem lepszy kurs był w Hajduszoboszlo ale nie są to duże róznice
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,751 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,446 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,884 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,051 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości