Hajdúszoboszló
Ja chyba za S-ujhely kontynuowałbym przez Tokaj, Ny-haza Debrecen, przez środek miasta.
Odpowiedz
Sátoraljaújhely- Tokaj-Nyreghaza -Debreczyn (przez miasto) -Hajduszoboszlo
Odpowiedz
Ok, dzięki wielkie! A przez Słowację jak lepiej, nad jeziorem, czy jechać na Presov i potem odbić na Vranov? Bo co poniektórzy odradzają drogę na Stropkov, bo niby taka kręta i gorzysta, że własny tylek widać, prawda to, czy ktoś przesadza?
Odpowiedz
(05-08-2017, 17:18)Piotr81 napisał(a): Ok, dzięki wielkie! A przez Słowację jak lepiej, nad jeziorem, czy jechać na Presov i potem odbić na Vranov? Bo co poniektórzy odradzają drogę na Stropkov, bo niby taka kręta i gorzysta, że własny tylek widać, prawda to, czy ktoś przesadza?

Nie pchaj się na Presov jedź na Stropkov -Vranov bardzo fajna trasa ładne widoki i o wiele mniejsze natężenie ruchu. A własny tyłek możesz zobaczyć na serpentynach na trasie do Presova :-)
Odpowiedz
Ok, a na Tokaj nie nadzieję się na płatne odcinki?
Odpowiedz
Nie ma takich chyba w promieniu 80 km od Tokaju. Przez samo miasteczko jedzie się 30-40 wąskimi dróżkami. Co kawałek atrapy kamer.
Odpowiedz
Przez kilka lat do Hajduszo jeździłem drogami nie płatnymi, bo można oglądnąć piękne miasteczka i wioski z bliska, ale po tych kilkunastu latach stwierdziłem, że znacznie wygodniej poruszać się autostradami, bo jakoś kosmicznie drogie nie są, a można szybciej i wygodniej dojechać. Ale jeśli już nie chcemy płacić za drogi to ja z Rymanowa Zdroju jeździłem tak: Barwinek-Svidnik-Wzdłuż jeziora Domaszy-Trebisov-Sarospatak-Tokaj-Nyireghaza no i dalej na Debreczyn. Trasa bardzo fajna, szczególnie piękny jest Tokaj i jego piękne winnice Oczko Ale jednak po kilkunastu latach jeżdżenia tą samą trasą jeżdżę przez Preszów-Koszyce-Miszkolsc-Debreczyn. Szybciej, wygodniej, ale nieco drożej. Pozdrawiam
Odpowiedz
(10-08-2017, 12:56)McMichael napisał(a): Przez kilka lat do Hajduszo jeździłem drogami nie płatnymi, bo można oglądnąć piękne miasteczka i wioski z bliska, ale po tych kilkunastu latach stwierdziłem, że znacznie wygodniej poruszać się autostradami, bo jakoś kosmicznie drogie nie są, a można szybciej i wygodniej dojechać. Ale jeśli już nie chcemy płacić za drogi to ja z Rymanowa Zdroju jeździłem tak: Barwinek-Svidnik-Wzdłuż jeziora Domaszy-Trebisov-Sarospatak-Tokaj-Nyireghaza no i dalej na Debreczyn. Trasa bardzo fajna, szczególnie piękny jest Tokaj i jego piękne winnice Oczko Ale jednak po kilkunastu latach jeżdżenia tą samą trasą jeżdżę przez Preszów-Koszyce-Miszkolsc-Debreczyn. Szybciej, wygodniej, ale nieco drożej. Pozdrawiam
Szybciej i wygodniej to dopiero od Miszkolca jest jak się wiedzie na autostradę Oczko
Odpowiedz
Wczoraj wracając z Hajduszo jechałem autostradą słowacką, nie ma szału, ale te 130 można spokojnie jechać. Przed autostradą jest nowa trasa szybkiego ruchu, która pozwala na szybszą jazdę. Polecam dla wygodnickich podróżników
Odpowiedz
(10-08-2017, 18:47)McMichael napisał(a): Wczoraj wracając z Hajduszo jechałem autostradą słowacką, nie ma szału, ale te 130 można spokojnie jechać. Przed autostradą jest nowa trasa szybkiego ruchu, która pozwala na szybszą jazdę. Polecam dla wygodnickich podróżników
Ale tej autostrady jest tylko 20 km a ekspresówki 14 km Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,751 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,447 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,884 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,058 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości