Hajdúszoboszló
Bardzo polecam.
http://amuletthajduszoboszlo.com/index.p...kontakt-pl
Odpowiedz
Witam, planuje wypad do Hajduszoboszlo pod koniec czerwca na kilka dni. Czy ktos moglby polecic jakąś sprawdzoną kwaterę dla 2 osób w pobliżu basenu? Jeszcze pytanko o życie nocne, czy są tam kluby dyskoteki dancingi czy raczej wieczorem jest spokojnie?
Odpowiedz
Końcem czerwca jedź w ciemno na miejscu bez problemu znajdziesz kwaterę, a co do życia nocnego nie martw się będziesz miał gdzie potańczyć.
Odpowiedz
Swoją drogą, to Hajduszo jest chyba najatrakcyjniejszym miejscem we wschodnich Węgrzech jeżeli chodzi o dyskoteki czy dancingi
Odpowiedz
A nie metropolia Miskolc?
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Końcem sierpnia planuję się wybrać do Hajduszo - 2 dorosłych 2 dzieci i 1 niemowlę. Myślę że gdzieś koło 20.08. Dawno już nie jeździłem tam na kwatery - ostatnie 7 lat na pole namiotowe. Z racji maleństwa nie zdecyduje się jeszcze w tym roku na namiot. I tu moje pytanie o w miarę przyzwoitą kwaterę możliwie na parterze i niedaleko od basenów w rozsądnych pieniądzach. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
Jak tam sytuacja w kurorcie? Byc moze na najblizszy weekend pojade do HB i zastanawiam sie czy druga polowa czerwca jest juz w hajduszo tłoczna? Jest juz ktos tam i moze napisac jak wygladal ostatni weekend?
Odpowiedz
Witam,
Czy ktoś kto już był na termach w HB może mi powiedzieć czy w kasach oraz na terenie term jest możliwość płatności kartą? Przeszukałem całą ich stronę i nie ma o tym wzmianki, a planując wymianę waluty to bardzo ważne Uśmiech Z góry dziękuje za odpowiedź!
Odpowiedz
(18-06-2018, 12:23)McMichael napisał(a): Jak tam sytuacja w kurorcie? Byc moze na najblizszy weekend pojade do HB i zastanawiam sie czy druga polowa czerwca jest juz w hajduszo tłoczna? Jest juz ktos tam i moze napisac jak wygladal ostatni weekend?

W zeszłym roku byłam w tym czasie HB, nie było tłumów Uśmiech z kwaterami nie było problemów, nawet wiele z nich jeszcze nie funkcjonowało. Tym razem też wybieram się do Hajduszoboszlo w czerwcu dokładnie 30 czerwca z tym że po raz pierwszy na camping Szeroki uśmiech mam nadzieję że znajdę jakąś wolna parcele Szeroki uśmiech
Odpowiedz
W ubiegłym roku tylko zahaczylisny o Hajdúszoboszló, widząc tłok i słysząc polskie ku... straciliśmy chęci. 
Ok. 20 km od Hajdúszoboszló leży miasteczko Nádudvar z kąpieliskiem "Nádudvari Termál- és Strandfürdő" - to był dobry wybór.
Noclegi' w "Vadvirág Vendégház", Mester utca 4.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,648 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,789 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,649 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości