Hajdúszoboszló
Aquapark to jest właśnie ta dodatkowo płatna strefa że zjeżdżalniami Oczko Reszta obiektu to kąpielisko lecznicze i plażowe
Odpowiedz
(07-08-2018, 9:21)czupur_n napisał(a): W przypadku moich dzieci ani raz nie zostałem poproszony o udokumentowanie ich wieku (10 i 14 lat).
Obydwoje mieli bilety wstępu ulgowe (2000huf za 1 bilet).

Ja też nigdy nie byłem proszony o dokument dziecka może dlatego że widać po nich ich wiek szkolny i przedszkolny  Oczko Ale kilka lat temu widziałem przy kasie grupę  nastolatków od których kasjerka zażądała dokumentów może dlatego że miała wątpliwości czy oni się jeszcze uczą
Odpowiedz
Wróciliśmy z Hajduszoboszlo 4 sierpnia i teraz się okazało że zostawiliśmy albo na terenie kąpieliska (w drodze do thermal camping) albo na samym thermal camping namiot plażowy quechua taki samorozkładający się w kolorze zielonym i w środku były spakowane 2 koce piknikowe. Czy ktoś z forumowiczów nie znalazł? Bardzo mi na tych rzeczach zależy...
Odpowiedz
Witam, wybieramy się w ten weekend na baseny do Hajduszoboszlo w 5 osób. Mam w związku z tym kilka pytań.

Czy jest możliwość zakupu biletu dla osoby do AquaParku EXTRA (z dużymi zjeżdżalniami), tak aby mogła tylko siedzieć gdzieś tam na trawie czy coś w tym stylu, ale nie korzystać ze zjeżdżalni. Chodzi o moją żonę, gdyż ona nie chce korzystać z tych zjeżdżalni, ale chciałby tam wejść razem ze mną i z dziećmi, z którymi będę korzystał z owych atrakcji.

Czy ten bilet: "AQUAPARK STANDARD Całodniowy bilet wstępu ( dla osoby towarzyszącej) 3.500,- 4.400,-" pozwala wejść danej osobie nawet do strefy EXTRA, ale nie korzystania z atrakcji?

Co rozumie się przez określenie "dla osoby towarzyszącej"

Z tego co widzę są też bilety ulgowe. Do ilu lat one obowiązują?

Czy jest możliwość wykupienia biletu, który byłby ważny np. 5 dni?
Odpowiedz
Jeśli kupisz żonie bilet dla osoby  towarzyszącej bedzie mogła normalnie wejśc do Aquaparku tylko nie będzie mogła kożystać z dużych zjeżdżalni. 
Ulgowy bilet wstępu jest dla młodzieży szkolnej i emerytów 
Nie ma biletów 5 dniowych tylko karnety 7dniowe ale to na kąpielisko lecznicze i plażowe
Odpowiedz
A czy osoby, które ukończył 18 lat, ale wciąż chodzą do szkoły mogą kupić bilety ulgowe?
Odpowiedz
Nie mam pojęcia ale zawsze możesz spróbować pokazując ligitymacje szkolną lub studencką. A Po powrocie podzielisz się z nami wiedzą czy nasi bratankowie udzielają ulg naszej szkolnej młodzieży  Oczko
Odpowiedz
Okej, wysłałem jeszcze zapytanie ze strony https://www.hungarospa.hu/pl i odpisali mi tak:

"Szanowne Michał!
Tak osoby, które ukończyłi 18 lat, ale chodzą do szkoły mogą kupić bilety ulgowe, jak maja legitimacje i moga to pokazacz przy kase.

Pozdrawiam:
Mira Zolnai
Tourinform office administrator

e-mail: tourinform@hajduszoboszlo.hu
tel: +36 52/558-928; +36 30/200-5665"
Odpowiedz
Cześć. nie wiecie czy w Hajduszo baseny są otwarte w Święta Bożego Narodzenia.
Odpowiedz
My  nie wiemy  Oczko Ale poroponuję napisać maila do nich i napewno dadzą odpowiedź na to pytanie .
P.S Znajomy kikla lat temu był w Hajduszoboszlo  na Swieta Bożego Narodzenia wrócił zadowolony baseny wtedy były czynne
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,307 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,652 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,867 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,660 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości