Hajdúszoboszló
(02-08-2021, 14:09)juniorow napisał(a): Dobra - to teraz ja zadam pytanie, na które odpowiedź pewnie już padła.
Byłem już kilka razy w HB, ale nigdy nie korzystałem jeszcze z Aqua Palace.
Pytanie, czy kupując bilet do AP można przemieszczać się również do strefy plażowej?
Nie można, chyba ze jesteś gościem Thermal Camping lub kupisz sobie bilet pakietowe tu podaje Ci cennik
https://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-...qua-palace
Odpowiedz
(18-07-2021, 18:11)koln69 napisał(a):
(18-07-2021, 18:00)kowcio napisał(a): Właśnie dojechałem. Słowacy stop powiedziałem że tranzyt na Węgry.. Do widzenia. Na granicy węgierskiej pusto.
Na basenach mało Polaków jak nigdy. A życie normalnie jak w Polsce.
Fajnie wejść do ciepłego basenu Wino Uśmiech
 A czy wymaGANY JEST NA GRANICY SLOWACKIEJ TEST LUB SZCZEPIENIE?
A ja mam pytanie, czy na basenach lub kempingu są wymagane szczepienia? Wszyscy zaszczepieni oprócz jednej osoby po covidzie, która ma unijny certyfikat. Będzie problem z pobytem w hajduszo czy wręcz przeciwnie?
Odpowiedz
Na Węgrzech NIC nie jest wymagane, chyba, że chcesz pójść na imprezę masową.
Odpowiedz
Tak , szczepienia są wymagane - pierwsza dawka to Kalinka , a druga dawka Unicum - mozna przyjąć jedną po drugiej. Ewentualnie - pierwsza to Soproni , a druga Borsodi - tylko muszą być zimne Uśmiech Uśmiech Uśmiech
A tak na poważnie - wczoraj wróciliśmy -cisza i spokój , covid tam nie istnieje ...
Odpowiedz
W HB piękna pogoda i słonecznie. W aqapalace wczoraj tłumy ludzi i dzisiaj pewnie też bo niedziela. Jest trochę Polaków.
Odpowiedz
Witam wybiera się ktoś w tym roku na majówkę do HB
ja mimo wszystko się wybieram.
Odpowiedz
(17-03-2022, 10:13)Pompa@ napisał(a): Witam wybiera się ktoś w tym roku na majówkę do HB
ja mimo wszystko się wybieram.

Ja mam rezerwację ale się grubo zastanawiam bo jak słyszę co jest w węgierskiej TV to mi się odechciewa basenów. Mogę jeszcze anulować do 25 kwietnia. Niedługo wybory więc zobaczymy.
Odpowiedz
(17-03-2022, 14:37)Tomeq napisał(a):
(17-03-2022, 10:13)Pompa@ napisał(a): Witam wybiera się ktoś w tym roku na majówkę do HB
ja mimo wszystko się wybieram.

Ja mam rezerwację ale się grubo zastanawiam bo jak słyszę co jest w węgierskiej TV to mi się odechciewa basenów. Mogę jeszcze anulować do 25 kwietnia. Niedługo wybory więc zobaczymy.
Na całe szczęście nic nie kumamy o czym Węgrzy rozmawiają. Uzależnili się to teraz są w czarnej dup...e. Lawirują.
Odpowiedz
Mnie skłoniła cena noclegu do wyjazdu, 
wydaje mi się że teraz ceny na majówkę są takie same jak 3 lata temu oczywiście nocleg blisko basenów.
Odpowiedz
Jeżdżenie do Madziarów póki Orban liże dupsko Putinowi, jest co najmniej niestosowne :-(
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,304 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,651 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,833 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,652 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości