Hajdúszoboszló
(18-08-2022, 13:05)Slavekk napisał(a): A każdy sprzęt który jest przeznaczony do obsługi przez trzymanie go w ręku musi być wykonany w 2 klasie.

Żelazka chyba nie?

Cytat:Ale oczywiście różne "patenty" się zdarzają...

Z tych patentów przydatnych na kempingu to: czajniki, grille elektryczne...

Praktycznie każdy przedłużacz z Biedry jesvt dostosowany do tego systemu.
Odpowiedz
To mówisz... żelazko, grill elektryczny... pod namiot?
Nie wpadłem na to  Szeroki uśmiech

Najważniejsze jest jednak to, co rzeczywiście nasz kolega z płaską wtyczką przedłużacza do tegoż przedłużacza podłącza.
Nie wspominał o żelazku  Oczko
Odpowiedz
Już tłumaczę na drugi mój wyjazd do bratankow pod namiot zrobiłem sobie taki przedłużacz 3 razy 2.5 i dlugi 50 m. na wtyczce pce typ C i wszystko był kilka lat Oki Ale pweniego roku w Bogacs trzeba było się wpiać z braku wolnego gniazda do przedluzacza jakiegoś rumuna i nie było wyjścia trzeba było wybrać albo brak prądu albo wtyczka na wariackich papierach . i już taka wtyczka została w Tym przedluzaczu do dziś.
Odpowiedz
(19-08-2022, 7:32)Slavekk napisał(a): To mówisz... ... grill elektryczny... pod namiot?
Nie wpadłem na to  Szeroki uśmiech

Widać nie byłeś w Sarospataku.
Poza tym walisz głupstwo, a potem wykręcasz się sianem.
Lutownicy grzałkowej też może w ręce nie małeś? Niby sprzęt trzymany w ręce, a zawsze ma styk ochronny we wtyczce. Nie jest w drugiej klasie.
Odpowiedz
(19-08-2022, 18:00)eplus napisał(a):
(19-08-2022, 7:32)Slavekk napisał(a): To mówisz... ... grill elektryczny... pod namiot?
Nie wpadłem na to  Szeroki uśmiech

Widać nie byłeś w Sarospataku.
Poza tym walisz głupstwo, a potem wykręcasz się sianem.
Lutownicy grzałkowej też może w ręce nie małeś? Niby sprzęt trzymany w ręce, a zawsze ma styk ochronny we wtyczce. Nie jest w drugiej klasie.

Nie podniecaj się tak.
Na wzięcie lutownicy pod namiot też nie wpadłem, przepraszam.
Język
A na poważnie - lutownica to nie jest sprzęt powszechnego użytku, obsługiwany przez nieprzeszkolonych użyszkodników. To jest specjalistyczne narzędzie i jego dotyczą inne zasady.
A moja lutownica ma wtyk płaski, więc nie zawsze...  Dodgy

Jeśli się nie da zapewnić obudowy całkowicie izolacyjnej to nie ma wyjścia - trzeba dać styk ochronny plus izolacja podwójna lub wzmocniona. Dla sprzętu grzejnego były jakieś wyjątki, ale nie będę wertował norm, bo... mi się nie chce.
Widziałem żelazka ze stopą z tworzywa i wtyczką płaską, ale to rzadkość.

Masz rację.
Nie byłem w Sarospataku pod namiotem.
Odpowiedz
Cześć

Mój pierwszy wyjazd na Wegry. Chcemy we dwójkę jechać pod namiot do Thermal Camping Hajduszoboszlo na 3 noce (od 4 września) . https://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-...al-Camping
Wg tej strony za całość wyjdzie +/- 80 euro. Dobrze rozumiem, że wejście na baseny termalne (35zl od osoby) będą w cenie? Na miejscu wykupic to czy lepiej przez internet?
Odpowiedz
Camping w Hajdu-- zawsze oferował w cenie (znaczy bez dopłat) wejście na basenki ( nie mylić z płatnym wejściem do  Aquaparku )
...
Ale z ciekawości wszedłem na stronkę i nie ma tam jednoznacznej informacji
"Camping Termalny, otwarty przez cały rok. Znajduje się w największym kompleksie kąpielowym Europy, oferując bezpośredni dostęp do trzydziestohektarowego pięknego parku kąpielowego"
-----
Bezpośredni dostęp ...?
ale czy płatny ?
Typowo węgierskie niedopowiedzenie.
Odpowiedz
(30-08-2022, 18:07)godik12 napisał(a): Cześć

Mój pierwszy wyjazd na Wegry. Chcemy we dwójkę jechać pod namiot do Thermal Camping Hajduszoboszlo na 3 noce (od 4 września) . https://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-...al-Camping
Wg tej strony za całość wyjdzie +/- 80 euro. Dobrze rozumiem, że wejście  na baseny termalne (35zl od osoby) będą w cenie? Na miejscu wykupic to czy lepiej przez internet?
Wejście na baseny jest w cenie noclegu, dodatkowo płatne jest wejście do strefy premium i aquaparku
Odpowiedz
(30-08-2022, 20:18)wojti76 napisał(a):
(30-08-2022, 18:07)godik12 napisał(a): Cześć

Mój pierwszy wyjazd na Wegry. Chcemy we dwójkę jechać pod namiot do Thermal Camping Hajduszoboszlo na 3 noce (od 4 września) . https://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-...al-Camping
Wg tej strony za całość wyjdzie +/- 80 euro. Dobrze rozumiem, że wejście  na baseny termalne (35zl od osoby) będą w cenie? Na miejscu wykupic to czy lepiej przez internet?
Wejście na baseny jest w cenie noclegu, dodatkowo płatne jest wejście do strefy 
Jak ja jeździłem na camping to można było jeszcze wchodzic na basen ten kryty obok campingu oczywiście w ocenie pobytu ale już kilka latek minęło i mogło się zmienić.
Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedzi

A jakies wskazówki czy zarezerwować i opłacić to przez internet czy na miejscu?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,768 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,646 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości